Deus Ex: Mankind Divided oficiálne oznámené

Diskusiu 'Novinky' začal Marek Hladký, 8 Apr 2015.

  1. Marek Hladký

    Marek Hladký
    Expand Collapse
    Recenzent
    Člen Vedenia Recenzent

    Registroval sa:
    16 Dec 2010
    Príspevkov:
    2 537
    Páči sa:
    2 308
    deus ex mankind divided.jpg
    Celosvetovo známa séria dostáva pokračovanie. Po niekoľko dňovom streamovaní a niekoľkých uniknutých obrázkoch, konečne dostávame oficiálne potvrdenie hry Deus Ex: Mankind Divided. Hra prichádza na PlayStation 4 a v hlavnej úlohe sa predstaví známa postava Adam Jensen, hrdina predošlej hry.


    Hra sa odohráva dva roky po udalostiach hry Deus Ex: Human Revolution, ktorá vyšla v roku 2011 na PlayStation 3. V hlavnej úlohe sa vracia Adam Jensen, ktorý teraz pracuje na vlastnú päsť ako proti terostický agent. Cestuje po svete a odhaľuje možné hrozby. Po incidente v Human Revolution sú vylepšení ľudia považovaní za vyvrheľov spoločnosti a pomocou teroristických útokov sa snažia bojovať proti spoločnosti, ktorá ich odvrhuje.

    Deus Ex: Mankind Divided zatiaľ nemá stanovený dátum vydania ale hru máme očakávať čoskoro a najbližšie mesiace by mali byť bohaté na nové informácie.

    16445770213_31b3186ba0_h.jpg
    16878133828_f5e6f160f2_h.jpg
    17065924205_fffb7796f1_h.jpg

    Zdroj: PS.EU.Blog
     
    6 ľuďom sa to páči.
  2. El_Scorpio

    El_Scorpio
    Expand Collapse
    Herný guru

    Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    765
    Páči sa:
    1 051
    Deus Ex: Human Revolution bola (je) vynikajúca hra, má zábavnú hrateľnosť a výbornú hudbu. Graficky zostarla nie najlepšie, ale čo už. Vďaka tomuto počinu, Hitmanovi a Tomb Raideru sa u mňa Square Enix upísal ako majster "zabudnutých" pokračovaní. Aj keď si uvedomujem, že každú hru robilo iné štúdio. Square Enix im dal dostatok času a peňazí aby vytvorili kvalitné hry. Nedávno som opäť rozohral Director's Cut edíciu na PlayStation 3 a dobrá hra, len škoda tých odfláknutých farebných filtrov (problém iba na PS3). Ako sa poznám, časom si zadovážim aj túto hru. Kvalitných titulov v žánri "stealth" hier je ako šafránu. Len som nie tak odvarený z tej Prahy ako bratia Česi. V tom neopunk štýle by kľudne mohli prehodiť nápisy do nemčiny a povedať, že je to Viedeň.

    Akurát Jensen mi tam nesedí. Nesadol mi ten jeho umelý hlas, snaží sa znieť strašne kchůůůl, ale pripadá mi to skôr akoby mal chlapec rakovinu pľúc... :unsure:
     
  3. TomiSVK89

    TomiSVK89
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    1 184
    Páči sa:
    1 875
    Trailer pekný chcem vidieť gameplay
     
    2 ľuďom sa to páči.
  4. .xXJavisXx.

    .xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 364
    Páči sa:
    955
    Holy shit! Nastupujem na HYPE vláčik. Je to Deus Ex!!! :)
     
    3 ľuďom sa to páči.
  5. cipur

    cipur
    Expand Collapse
    PlayStation Master

    Registroval sa:
    5 Júl 2011
    Príspevkov:
    8 047
    Páči sa:
    7 990
    Wow , namotavka paradna , po dlhsom case zas neake prijemne prekvapenie :palec:
     
  6. Marcel125

    Marcel125
    Expand Collapse
    Gamer

    Registroval sa:
    4 Jún 2010
    Príspevkov:
    241
    Páči sa:
    184
    Len dúfam že v dvojke nebude také sprosté zakončenie, uplne to odflákli, ževraj vela koncov, iba jeden rovnaký a písmená iné :banghead:
     
  7. Marek Hladký

    Marek Hladký
    Expand Collapse
    Recenzent
    Člen Vedenia Recenzent

    Registroval sa:
    16 Dec 2010
    Príspevkov:
    2 537
    Páči sa:
    2 308
    Human Revolution mam velmi rad. Rozohodne si nemyslim, ze ide o vybornu hru ale niecim bola vynimocna pre mna. Bossovia a koniec bol mierne povedane odpad. Prostredie, vylepsenia a cyberpunk som miloval. Na pokracovanie sa tesim a hlavne ma tesi, ze sa vracia Adam Jensen.
     
    3 ľuďom sa to páči.
  8. cipur

    cipur
    Expand Collapse
    PlayStation Master

    Registroval sa:
    5 Júl 2011
    Príspevkov:
    8 047
    Páči sa:
    7 990
    Asi tym ze to bol taky uveritelny svet do ktoreho ta vtiahlo ... Aspon pre mna :)
     
    2 ľuďom sa to páči.
  9. ps3man666

    ps3man666
    Expand Collapse
    PSmania Big Boss

    Registroval sa:
    11 Júl 2010
    Príspevkov:
    2 473
    Páči sa:
    823
    nečakal som tak skoro Deus Ex...na predošlú generáciu prišiel Human revolution o dosť neskôr...ale teším sa vyzerá to famózne, teda aspoň prestrihové scény budú :D ...len aby to neoznámili na E3 a neodkladali to 2 roky ako je teraz u veľkých hier v móde
     
    3 ľuďom sa to páči.
  10. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Ja mám HR už asi 2 roky a ešte som ho ani nestihol zapnúť :cautious: Budem to musieť v najbližších dňoch napraviť! :sneaky:
     
    2 ľuďom sa to páči.
  11. MaroK

    MaroK
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    21 Dec 2012
    Príspevkov:
    379
    Páči sa:
    580
    Pozri, ja si zase myslim ze to bola vyborna hra ktoru som dohral 2x po sebe ale ze proste hned tak velmi sa mi pacila. Koniec bol podla mna super a nemozem povedat pol slova na bossov, iba asi tolko ze ich bolo malo. Pouzit slovo odpad pri tejto hre ma vyslovene ze uraza a extra od teba ako moderatora koho recenzie a prispevky mozem. Od bezneho uzivatela by som to proste len ignoroval, ale ty mas zeleny status... Prosim blizsie specifikovat co presne povazujes za odpad ?!

    Ked som som po prvom dohrani sledoval titulky az do konca a rozmyslal nad tym aka to bola perfektna hra ( bolo to zhruba o 2 noci a rano som vstaval do prace ) zrazu sa mi zapol secret ending a ked som to pocu,l vyslovene som mal zimomriavky kedze som hral aj predosle diely aj uplne prvy Deus Ex. Ja osobne by som tazko hladal lepsiu fps hru ktoru som hral...
     
    2 ľuďom sa to páči.
  12. Marek Hladký

    Marek Hladký
    Expand Collapse
    Recenzent
    Člen Vedenia Recenzent

    Registroval sa:
    16 Dec 2010
    Príspevkov:
    2 537
    Páči sa:
    2 308
    Neber ma zle, hru naozaj milujem. Bola to moja prva zberatelska edicia a prva hra, kvoli ktorej som chcel aby skoncilo leto, lebo akurat vtedy vychadzala. Vysledky koncov po informacnej stranke boli uspokojive ale.... uplne nezalezalo ako si hral celu hru. Ci si siel ako terminator alebo uplne potichu. Stacilo stlacit gombik. Neuveritelna volnost rozhodovania bola zrazu prec.

    Bossovia boli robeni uplne niekym inym. To je proste fakt, ze to nerobilo studio, ktore robilo celu hru. Dali sa prejst tak, ze clovek stal na mieste a parkrat vystrelil. Bolo to bez srandy jednoduchsie ako nejaki radovi nepriatel.

    To DLC som do teraz este nepresiel. Uvazujem, ze by som si dal Human Revolution znova, len teraz neviem co skor hrat.
     
    2 ľuďom sa to páči.
  13. El_Scorpio

    El_Scorpio
    Expand Collapse
    Herný guru

    Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    765
    Páči sa:
    1 051
    Zvykaj si, bude ešte horšie :) Ja keď prídem o 18:30 z práce, tak ma ešte čaká doma žena a dcéra a na PlayStation len ticho sadá prach. Cez víkend sa snažím ukoristiť si nejakých pár hodín pre seba. Opakovanie hier je luxus, ktorý som ale začal robiť aj ja. Už 2x som prešiel Assassin's Creed 2 a Fallout 3, teda dosť dlhé hry. Deus Ex je na tom podobne. Len s nostalgiou spomínam, keď som o 14:00 bol už doma zo školy a do 22:00 nemal inú úlohu ako sa 8 hodín hrať... a potom ešte v lete 2 mesiace prázdniny, to mi najviac chýba. Ja si teraz napríklad nedokážem predstaviť, ako mám dohrať Skyrim... veď to je hra na 3 roky tým štýlom čo hrám ja :D
     
  14. cipur

    cipur
    Expand Collapse
    PlayStation Master

    Registroval sa:
    5 Júl 2011
    Príspevkov:
    8 047
    Páči sa:
    7 990
    myslim ze sa vyjadril dost jasne :) celu hru si mohol ist potichu ale bossov si musel zabit a ak si nahodov nemal pri sebe zbran smola , secret ending nieje iny ending :-(
     

Zdielať túto stránku