Pridané Deep Silver láka na nové oznámenie

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 11 Máj 2019.

 1. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  612
  Páči sa:
  354
  saintsrow.jpg

  Na oficiálnom Twitter-y štúdia Deep Silver sa objavila novinka, v ktorej lákajú na nové oznámenie ohľadom ich série Saints Row.

  Posledná veľká hra zo série vyšla ešte v roku 2013, po ktorej prišlo v roku 2015 "standalone" DLC s podtitulom "Gat out of Hell". Odvtedy je o akomkoľvek pokračovaní ticho. Deep Silver to ešte skúsili s hrou Agents of Mayhem (2017), ktorá bola zasadená do univerza Saints Row. Hra nakoniec skončila ako prepadák. Hodnotenia hry síce neboli úplne tragické, no predaje boli katastrofálne, čo sa neskôr prejavilo na prepustení vyše 30 zamestnancov vrátane generálneho riaditeľa - Dana Cermaka.

  Necelý mesiac pred začiatkom najslávnejšej hernej výstavy - E3, nás páni z Deep Silver nabádajú aby sme sa prihlásili na odber ich oficiálneho YouTube kanála. Máme tak spraviť preto aby sme nezmeškali nové oznámenie týkajúce sa série Saints Row. Momentálne môžeme len predpokladať, že sa jedná o nový prírastok do série, že bude oznámený ešte pred E3 no záberov priamo z hry sa dočkáme pravdepodobne až na spomínanej výstave.

   
  kerny81, swaggy12348 a GamerkoMT sa to páči.
 2. sidmortis4

  sidmortis4
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  28 Sep 2018
  Príspevkov:
  5
  Páči sa:
  0
  Paráda
   

Zdielať túto stránku