Pridané Decembrová ponuka PlayStation Plus

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 28 Nov 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 158
    Páči sa:
    10 737
    onrush.jpg
    Sony tentoraz prekvapilo a do decembrovej PS+ ponuky nám dáva novinku, ktorá sa do predaja dostala ešte len v júni. Tou sú adrenalínové a bláznivé závody Onrush, ktoré sme pochválili aj v našej recenzii. Druhou hrou bude starší, ale stále slušný sci-fi horor s hustou atmosférou SOMA.

Decembrová ponuka PlayStation Plus:
    (kliknutím na názov si môžete pozrieť trailer k danej hre)
    Ponuka bude dostupná od 4. decembra 2018.

#1 Lukáš Lehocký, 28 Nov 2018
    Naposledy upravil: 28 Nov 2018
    Stoklet a Vladko_23 sa to páči.
  2. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 161
    Páči sa:
    1 692
    Onrush je uplne idealna pluskova hra

3. Maroš Šimurda

Maroš Šimurda
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    29 Máj 2010
    Príspevkov:
    2 962
    Páči sa:
    4 955
    poviem to takto ... tento rok som hral vela vybornych hier, vratane god of war, AC odyssey alebo rdr2 ... no pocas hrania som sa najlepsie bavil prave pri onrush ... neuveritelne zabavna a chytlava zalezitost. ak by som z toho nemal platinu a videl to teraz v plusku, tak skacem po plafon :-D

a somu minimalne otestujem, tieto hororovky mam rad

4. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 252
    Páči sa:
    911
    Meh.
    SOMU mam

5. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    996
    Páči sa:
    1 465
    Ja sa uz k plusku radsej ani nevyjadrujem. Mam ho od uplneho zaciatku kedy si vela tu pritomnych hracov este ani len nehladalo svoj prvy chlpok na "cicine" :whistle: ...musim uznar ze to bola ina kava kedysi. Sony vyzeralo ako SONY, hry aj herna technika stali za to a prinajmensom aktualna platforma nevyzerala ako plastova "patchovina" o_O peckove hry, ktore si z radov sony bral nejeden ryžojed do huby, sa aj konali a plusko bolo ozaj lakave a stalo za to...teraz?! Ovce paste sa ;) a dristy typu "...co by si chcel zadarmo?!..." ako zadarmo boha?! Ved platim kvoli tomu plusko v ktorom slubovali peckove hry a nie odpad z cias ked sa aktualna platforma nedokazala ani poriadne ochladit kvoli menej efektivnemu chladeniu...MF, plusko platim kvoli save cloudu kedze mam vela konzol, inak by som tu pisal esej ako sony serie na nas a sebe do topanok :whistle::hmm:

ympesys sa to páči.
  6. giermo18

giermo18
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    30 Aug 2014
    Príspevkov:
    19
    Páči sa:
    4
    Ja som taktiez slamany, hororovych hier v plusku bolo toho roku dost, minimalne viem o 4roch. Ja osobne tieto hry nemusim. Cakal by som od Sony, ze aspon na posledny mesiac daju nieco, co si uzijete len na konzole PS4. Taky dlho ocakavany Uncharted, pripadne The Order 1886 su hry, ktore v akciach na PSN kupite za par supov. Urcite by sa im clovek potesil viac ako nejakej SOMA a Onrush. Ako uvadza chalan nadomnou, taktiez vyuzivam plusko hlavne kvoli save cloudu, sem tam zahram nejaku hru z pluska, no multak nehram vobec. Takze skutocne by sa uz mohli spamatat.

7. TomiSVK89

TomiSVK89
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    20 Jan 2014
    Príspevkov:
    1 100
    Páči sa:
    1 836
    Yeeesss :D onrush som chcel kúpit a povedal som si ze počkám do víkendu aj tak nemam čas :D a baaam....

8. taurus

taurus
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    5 Máj 2010
    Príspevkov:
    897
    Páči sa:
    489
    Aankh, zrejme ale pises o plusku este z cias na PS3. Plusko v zaciatkoch PS4 bol smutny pribeh a mal som ho len kvoli online. Ruku na srdce, za posledne mesiace je ponuka PS4 hier celkom solidna, aspon za posledny rok.
    A Giermo, kto z hracov este nehral Uncharted alebo Order? :)

9. giermo18

giermo18
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    30 Aug 2014
    Príspevkov:
    19
    Páči sa:
    4
    Taurus, presiel som vsetky Uncharted aj The Order 1886. Ja fungujem stylom, kupim hru, prejdem, predam. Ale niekedy na mna pride po case nostalgia, ze by som si to dal este raz. Preto by som to uvital.

sidmortis4 sa to páči.

Zdielať túto stránku