Pridané Death Stranding je už hrateľný od začiatku do konca

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 6 Mar 2019.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 471
    Páči sa:
    11 023
    ds.png
    Legendárny Hideo Kojima je známy hlavne vďaka svojmu perfekcionizmu, ktorý spôsobuje, že na jeho hry čakáme veľmi dlhý čas. Vyzerá to tak, že ani s pripravovaným titulom Death Stranding to nebude iné, keďže už teraz je termín vydania mierne mimo pôvodný plán.

Avšak následne v rozhovore pre japonskú stránku J-Wave dodal, že oproti pôvodnému plánu sa nejedná o nejaký veľký posun. Vývoj Death Stranding je stále v plnom prúde a ešte nie sú ani vo fáze dokončovania a dolaďovania finálnych detailov. Napriek tomu je titul hrateľný od začiatku do konca. Tento rok sa tak na 99% vydania nedočkáme a rok 2020 momentálne tiež nevyzerá veľmi nádejne. Dokonca nie sme si ani istý, či hra ešte stihne vyjsť na PS4, aj keď Kojima už dávnejšie potvrdil, že hra vyjde na súčasnú generáciu.

X-men1995 sa to páči.
  2. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 279
    Páči sa:
    1 794
    Keď vedel ze vývoj bude trvať desať rokov tak mal s tým ohlásením tak akurát počkať.... Kadejakym oddalovanim iba znižuje hype okolo hry

X-men1995 sa to páči.
  3. El_Scorpio

El_Scorpio
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    6 Feb 2013
    Príspevkov:
    550
    Páči sa:
    987
    Tiež neznášam tieto ohlasovanie hier, keď majú akurát jeden CGI trailer (pozerám sa na teba The Last Guardian) a nenapísali ešte ani bodku v zdrojovom kóde. Našťastie samostatná Kodžimova (áno, po správnosti sa to preklápa foneticky) tvorba ma neoslovuje, čiže v tomto prípade to ide mimo mňa.

4. X-men1995

X-men1995
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    648
    Páči sa:
    602
    To čakanie ma ubíja :) ozaj mohli z ohlásením počkať... alebo mali len ukázať ten Teaser a potom nič... nemali tak "skoro" ukazovať trailery a nakoniec aj ten gameplay, keď sa ešte toľko načakáme... :oops:

Zdielať túto stránku