Pridané Death Stranding je už hrateľný od začiatku do konca

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 6 Mar 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 471
  Páči sa:
  11 023
  ds.png
  Legendárny Hideo Kojima je známy hlavne vďaka svojmu perfekcionizmu, ktorý spôsobuje, že na jeho hry čakáme veľmi dlhý čas. Vyzerá to tak, že ani s pripravovaným titulom Death Stranding to nebude iné, keďže už teraz je termín vydania mierne mimo pôvodný plán.

  Avšak následne v rozhovore pre japonskú stránku J-Wave dodal, že oproti pôvodnému plánu sa nejedná o nejaký veľký posun. Vývoj Death Stranding je stále v plnom prúde a ešte nie sú ani vo fáze dokončovania a dolaďovania finálnych detailov. Napriek tomu je titul hrateľný od začiatku do konca. Tento rok sa tak na 99% vydania nedočkáme a rok 2020 momentálne tiež nevyzerá veľmi nádejne. Dokonca nie sme si ani istý, či hra ešte stihne vyjsť na PS4, aj keď Kojima už dávnejšie potvrdil, že hra vyjde na súčasnú generáciu.

   
  X-men1995 sa to páči.
 2. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 279
  Páči sa:
  1 794
  Keď vedel ze vývoj bude trvať desať rokov tak mal s tým ohlásením tak akurát počkať.... Kadejakym oddalovanim iba znižuje hype okolo hry
   
  X-men1995 sa to páči.
 3. El_Scorpio

  El_Scorpio
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  6 Feb 2013
  Príspevkov:
  550
  Páči sa:
  987
  Tiež neznášam tieto ohlasovanie hier, keď majú akurát jeden CGI trailer (pozerám sa na teba The Last Guardian) a nenapísali ešte ani bodku v zdrojovom kóde. Našťastie samostatná Kodžimova (áno, po správnosti sa to preklápa foneticky) tvorba ma neoslovuje, čiže v tomto prípade to ide mimo mňa.
   
 4. X-men1995

  X-men1995
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  14 Nov 2010
  Príspevkov:
  648
  Páči sa:
  602
  To čakanie ma ubíja :) ozaj mohli z ohlásením počkať... alebo mali len ukázať ten Teaser a potom nič... nemali tak "skoro" ukazovať trailery a nakoniec aj ten gameplay, keď sa ešte toľko načakáme... :oops:
   

Zdielať túto stránku