Pridané Days Gone dostane New Game Plus a nové obtiažnosti

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 5 Sep 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 144
  Páči sa:
  11 369
  dg (1).png
  PS4 exkluzivita Days Gone už čoskoro dostane očakávanú funkciu New Game Plus, s ktorou prídu aj úplne nové obtiažnosti a samozrejme ďalšie trofeje.

  Vďaka režimu New Game Plus si hráči môžu preniesť do novej hry všetky získané zbrane, vylepšenia na motorku, zručnosti, recepty, NERO povzbudzovače, zberateľské predmety, kredity, dôveru v kempoch a postup v trofejách. Nový režim bude dostupný po splnení príbehovej linky “I’m Never Giving Up” a môžete si ho užiť na všetkých obtiažnostiach - Easy, Normal, Hard, Survival. K ním sa najnovšie pridajú dve nové nastavenia - Hard II a Survival II, ktoré nie sú viazané na NG+ a môžu sa do nich pustiť aj nováčikovia. Perky a nášivky získané vo výzvach sa prenesú do hlavnej hry.

  Nakoniec sa môžete tešiť aj na nové trofeje, ktoré budú viazané na režimy NG+, Hard II a Survival II, okrem jednej, ktorá sa týka záhadnej novej zbrane od agenta, pracujúceho iba v tieni.

  Aktualizácia, ktorá pridá tieto novinky, sa dostane von 13. septembra 2019.

  Nakoniec tu máme niečo pre fanúšikov herných soundtrackov. Na vinylovej platni totiž vyjde kompletný Days Gone soundtrack s 25 unikátnymi skladbami, vrátane 20 skladieb od skladateľa Nathana Whiteheada. O vydanie sa postará Mondo a kúpiť si ho môžete od 11. septembra 2019 na ich stránke.
  dg (2).jpg dg (1).jpg
   
  Midian79 sa to páči.

Zdielať túto stránku