Pridané Darksiders III vyjde zrejme v novembri v troch edíciách

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 8 Júl 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 313
  Páči sa:
  10 838
  d.jpg
  Štúdio THQ Nordic tento rok akciu E3 2018 vynechalo a svoje pripravované hry (BioMutant, Darksiders III a Fade to Silence) ukáže budúci mesiac na Gamescome. Pravdepodobne nám tam chceli odhaliť aj dátum vydania tretej časti Darksiders, no oficiálna stránka Microsoftu ich predbehla.

  Vyzerá to tak, že hra Darksiders III vyjde 26. novembra 2018 a ponúkne tri edície. Najväčšia z nich má názov Darksiders III - Blades & Whip Edition a bude obsahovať hry Darksiders Warmastered Edition a Darksiders II Deathinitive Edition, pred objednávkový bonus Armor skin, 24 hodinový skorší prístup do hry a dve platené DLC rozšírenia, ktoré tvorcovia plánujú vydať v budúcnosti. O niečo slabšia Darksiders III - Deluxe Edition hráčom ponúkne pred objednávkový bonus Armor skin, 24 hodinový skorší prístup do hry a dve platené DLC rozšírenia. Posledná Darksiders III - Standard Edition vám zabezpečí len pred objednávkový bonus Armor skin.


  Viac o hre sa zrejme dozvieme až koncom augusta.
   
 2. jackass3D

  jackass3D
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  26 Feb 2011
  Príspevkov:
  610
  Páči sa:
  712
  Toto je hra na ktorú sa už moc dlho teším. Ale tie edície... To si robia srandu? :cool: Komu chyba prva a druha časť?! Ja chcem zberateľku s figúrkou
   

Zdielať túto stránku