Pridané Danger Zone 2 na niekoľkých záberoch

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 7 Júl 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 158
    Páči sa:
    10 737
    dz2 (6).jpg
    Štúdio Three Fields Entertainment momentálne pracuje na dvoch nových závodných hrách pre PS4 a jednu z nich, Danger Zone 2, nám ukazuje na nových gameplay záberoch. Zatiaľ to vyzerá celkom dobre.

Danger Zone 2 je v podstate premenovaný režim Crash Mode z hry Burnout, kde musíte najprv nabrať potrebnú rýchlosť a následne spôsobiť čo najničivejšiu haváriu. Prvá časť bola dosť obmedzená a ponúkala väčšinou rovnaké úrovne v interiéri. Dvojka už bude viac otvorená, predstaví miesta a cesty z reálneho sveta a úrovne budú väčšie. Hra sa na PlayStation 4 dostane 13. júla 2018.

dz2 (2).jpg
    dz2 (3).jpg dz2 (4).jpg dz2 (5).jpg dz2 (7).jpg

Druhá hra od štúdia, Dangerous Driving, vyjde tiež tento rok a dúfajme, že to už bude plnohodnotný nástupca Burnoutu.

2. frank

frank
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    10 Jan 2016
    Príspevkov:
    99
    Páči sa:
    31
    ano je to pekne urobene...musi sa dorazit na urcity bod a tam spravit co najviac havarok vlastne:D..aj tie zrazky aut vypadaju ako naozaj...bojim sa ze ked moje auto ide velmi rychlo ze sa nestihnem vyhybat co idu proti mne,je to strasna rychlost!:devil: ved uvidim:) a dufam ze nebude moc draha hra,moc by som ju chcel,lebo ziadne ine nechcem teraz...nasiel som video to je rychlost!!

Zdielať túto stránku