Pridané Dan Houser odchádza z Rockstar Games

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 5 Feb 2020.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 221
  Páči sa:
  11 402
  dh.jpg
  Dan Houser, spoluzakladateľ štúdia Rockstar Games, opúšťa spoločnosť už v marci 2020. Houser a jeho brat, Sam Houser, sa dlhé roky podieľali na formovaní tvorivej vízie štúdia. Dan Houser, ktorý je oficiálne uvedený ako viceprezident spoločnosti, sa podieľal na tvorbe každej Grand Theft Auto hry, ako aj titulov Red Redemption Redemption a Red Dead Redemption 2.

  Je to významný odchod, keďže bratia Houserovci boli súčasťou spoločnosti od jej začiatku (1998) a vybudovali jeden z kriticky najviac uznávaných a komerčne úspešných herných svetov, globálnu komunitu nadšených fanúšikov a neuveriteľne talentovaný tím. Sam Houser zatiaľ zostáva v Rockstar Games ako prezident. Prečo sa Dan Houser po 22 rokoch rozhodol opustiť štúdio, zostáva záhadou.
   
 2. Ray-Velcoro

  Ray-Velcoro
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  31 Aug 2015
  Príspevkov:
  275
  Páči sa:
  260
  [​IMG]
  Velmi ma to sklamalo, jeden z najlepšich scenaristov, tak ako vedel napisat gta seriu od paradnych postav po užasne dialogy sa oabavam kto ho môže nahradiť, nehovoriac o pribehu rdr ktory bol od zakladov jeden z najlepšich pribehov ktory som odsledoval...
   

Zdielať túto stránku