Pridané CTR Nitro-Fueled vyzerá na nových záberoch úchvatne

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 5 Feb 2019.

1. Stoklet

Stoklet
    Expand Collapse
    Moderator
    Člen Vedenia Moderator Redaktor

Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 257
    Páči sa:
    1 767
    CrashBandicoot.jpg

V nedávnom článku sme vám priniesli najnovšiu ukážku na racingovku od štúdia Beenox, ktoré pracuje na Crash Team Racing Nitro-Fueled a dnes sa pozrieme rovno na gameplay zábery troch okruhov. A ako bonus pridáme aj malé porovnanie s originálom.

V posledných dňoch sa pár nadšencov z YouTubu podarilo dostať "pod sukňu" pripravovanej hre s obľúbencom Crashom Bandicootom, tento krát na motokárach. Ak ste boli zvedaví ako hra v realite vyzerá, tak sa môžete rovno pustiť do videa nižšie. Hráči mali prístup k trom okruhom, a to konkrétne Dingo Canyon, Polar Pass a Crash Cove. Hra si drží vizuál aký nastavil už N. Sane trilogy, takže v tomto ohľade sa nebudú môcť hráči na čo sťažovať, keďže remake CTR-ka vyzerá viac než úchvatne. Veď posúďte samy...

Vo videu sú pekne viditeľné všetky podstatné zmeny k lepšiemu. Či sa už jedná o samotný dizajn okruhov alebo postáv, všetko prešlo zásadným vylepšením. Sranda je aj počúvať hlášky postáv keď sa im darí alebo zrovna nie všetko vychádza podľa ich plánu na ktoré sme navyknutí už z originálu.

V prípade pocitu nostalgie si pre nás pripravilo PlayStation Access aj porovnanie medzi originálom a remakom.

Aj keď pôvodný CTR nezostarol, čo sa týka grafickej stránky, úplne najlepšie, stále sa hratelnosťou jedná o jednu z top cart racingoviek a bude zaujímavé sledovať, či sa toto podarí štúdiu Beenox preniesť aj do ich najnovšieho počinu.

Crash Team Racing Nitro-Fueled si budeme môcť zahrať už 21. júna 2019.

Achilless2012 a BlackHawk sa to páči.
  2. EviL

EviL
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    2 Mar 2012
    Príspevkov:
    857
    Páči sa:
    626
    Kolko ta hra stala na ps1 ked to bola novinka viete niekto?

3. Domarik

Domarik
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    7 Máj 2012
    Príspevkov:
    1 718
    Páči sa:
    3 617
    150 SK na blšaku :rofl:

4. jackass3D

jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    611
    Páči sa:
    713
    Pamätám sa keď som si kupoval PS1 hry okolo 1300-2000 slovenských korún... A to neboli práve novinky. A na PS2 stáli rovnako, dokonca som za niektoré dal 2500sk

5. Simo

Simo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    4 Jún 2017
    Príspevkov:
    53
    Páči sa:
    11
    Ja som robil dakedy davno v JRC Optima v Kosiciach a pamatam si,ze konzola PS1 stalo okolo 7000 Sk,hry od 1000 do 2000.

6. jackass3D

jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    611
    Páči sa:
    713
    Ja sa pamätám že PS1 som mal z Nemecka lebo tu ešte nebola a že PS2 keď sa začala predávať bola 25 000 a tovsi skoro nikto nemohol dovoliť :rolleyes:
    Časom šla cena dole, sme ju kupovali tuším za 16 000 a aj to bola páka... Ako vidím sme starý ****** :rofl:

Simo sa to páči.

Zdielať túto stránku