Pridané Cross-platform hranie mieri do Rocket League

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Máj 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 320
  Páči sa:
  10 892
  rl.jpg
  Zápasy v Rocket League si už čoskoro budeme môcť vychutnať s kamarátmi, ktorí ich hrajú na inej platforme. Štúdio Psyonix Studios totiž pracuje na podpore žiadaného cross-platform hrania.

  Rocket League už teraz obsahuje podporu funkcie cross-network, ale hráči ju môžu využiť len v súkromných zápasoch. Už čoskoro sa to však zmení a následne bude možné vytvoriť skupiny medzi platformami PC a PlayStation 4 alebo PC, Switch a Xbox One. Cross-play medzi PS4 a Switch alebo PS4 a Xbox One nebude možný. Aktualizácia dorazí v najbližších mesiacoch.

  A ako sa bude dať spojiť s hráčmi z iných platforiem?
  • Registrujte si in-game ID, ktoré je kombináciou mena a unikátneho kódu (napríklad Scarab#7777).
  • Pridajte si priateľov z iných platforiem tak, že zadáte ich ID do in-game friends listu.
  • Spojte sa novými kamarátmi a hrajte online.
  V blízkej dobe bude hra oslavovať svoje výročie a hráčom sľubuje nové podujatie s nejakým špeciálnym obsahom. Taktiež bol oznámený Rocket Pass, čo je nový systém, ktorý zas hráčom pomôže novou cestou získavať ďalšie predmety a dosiahnuť postup v hre. K dispozícií bude viacero stupňov obsahu, ktorý sa stane prístupný po dosiahnutí ďalšej úrovne hráča. Rocket Pass bude platný len niekoľko mesiacov, než bude nahradený novým. Viac informácií štúdio poskytne neskôr, keďže tento systém je stále vo vývoji.
   

Zdielať túto stránku