Pridané Crash Bandicoot 4: It’s About Time príde na PS4 už na jeseň

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 22 Jún 2020.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Redaktor
  Člen Vedenia Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 428
  Páči sa:
  1 907
  1.jpg
  Po mega úspechu, ktorý zaznamenal remake pôvodných troch častí nám Activision prináša priame pokračovanie Crash Bandicoot: Warped v podobe Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Najlepšie na všetkom je hlavne to, že hry sa dočkáme už túto jeseň.

  Možno sa veľa ľudí momentálne čuduje, prečo má táto hra zrovna číslovku 4, keď hier s Crashom je neporovnateľne viac. Dôvod je jednoduchý. Vývojári sa rozhodli nadviazať na to najlepšie, kde séria skončila, čiže na pôvodný tretí diel z čias PS1. Cortex, Uka Uka a N Tropy sú uväznení na konci tretieho dielu v čase a po veľa neúspechoch sa vracajú späť, pričom rozbíjajú časovú bariéru, ktorá otvorí časopriestor.


  Hra sľubuje byť presne to, čo všetci milovali na pôvodných hrách a remasteroch. Klasická lineárna "skákačka" plná rozličných prekážok a nepriateľov. Avšak nedá sa byť zaseknutý kompletne v minulosti, preto hra prinesie aj svoje špecifické odlišnosti. Prvou je kompletne prekopaný dizajn postáv, ktorý sme mohli vidieť už na rozličných leakoch. Druhou odlišnosťou bude možnosť prepnúť hru z Modern do Retro módu. Jeden bude určený pre hráčov hľadajúcich ten starý dobrý pocit z Crasha a druhý vám má trochu viac odpustiť.

  2.jpg
  3.jpg 4.jpg
  Novým prídavkom do sériu budú Quantum Masks ( Kvantové masky), ochrancovia času a priestoru, ktoré našim hrdinom pridajú špecifické schopnosti. V ukážke ste mohli zahliadnuť dve. Prvá je Kupuna-Wa (maska ovládajúca čas), ktorá dokáže spomaliť čas aby ste mohli prekonať aj prirýchle prekážky. Druhou maskou z ukážky je Ika Ika (maska ovládajúca gravitáciu). Táto dovolí Crashovi a Coco chodiť po plafóne, kedykoľvek to bude potrebné pre zdolanie levelu.

  5.jpg

  6.jpg 7.jpg
  Hra vám dovolí hrať za Crasha a Coco, ktorí majú totožné pohyby, a Dr. Cortexa. Ten svojou zbraňou dokáže premieňať nepriateľov na platformy z ktorých môže ďalej skákať. Úrovne špecifické pre Cortexa budú trochu viac strategické, než tie určené pre súrodencov Bandicootovcov.


  Crash Bandicoot 4: It’s About Time príde na naše konzoly s cenovkou 59.99€ už druhého októbra 2020.

  Zdroj: PSBlog
   
 2. jukka686

  jukka686
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  9 Júl 2014
  Príspevkov:
  72
  Páči sa:
  37
  Vyzerá to super a teším sa na pokracovanie. Su tam super nápady na osvieženie.
   
 3. Aankh

  Aankh
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  11 Dec 2012
  Príspevkov:
  1 136
  Páči sa:
  1 544
  Aka, ked si nepresedel za pôvodnou trilogiou v 90. rokoch aspoň zopár hodín taaaaaak....sa tvojmu nadšeniu nedivim....
  [​IMG]
   

Zdielať túto stránku