Pridané Čo všetko sa do The Last of Us Part 2 nedostalo?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 27 Jún 2020 o 17:50.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 690
  Páči sa:
  11 590
  tlou2.jpg
  The Last of Us Part 2 je už teraz dosť veľká hra a podľa posledných informácií mohla byť ešte väčšia. Autor a režisér Neil Druckmann so spisovateľkou Halley Gross prezradili v rozhovore pre The Washington Post detaily o vystrihnutom obsahu. Pozor! Článok obsahuje SPOILER!

  V jedenej časti hry sme sa mali stretnú so ženou s menom Esther, s ktorou Joel údajne randil v rokoch medzi dvoma hrami. Postava mala byť pôvodne spomenutá v epilógu prvej hry, avšak scéna bola nakoniec vystrihnutá. V The Last of Us Part 2 ju chcelo štúdio priniesť do príbehu opäť, tentoraz vo flashback scéne, kde Tommy učí Ellie zaobchádzať s ostreľovacou puškou. Esther žije dve hodiny od Jacksonu, a tak Joel a Ellie by sa rozhodli navštíviť ju a skontrolovať, či je v poriadku.

  Po príchode by hráči zistili, že dom bol napadnutý infikovanými nepriateľmi. Esther samozrejme nájdete, ale nanešťastie bola pohryznutá. Joel si uvedomí, čo to znamená a poprosí Ellie, aby šla po vodu do neďalekej rieky. Hneď ako sa dostane von bude už len počuť výstrel a scéna tu končí.

  V štúdiu Naughty Dog si však uvedomili, že nemali dosť priestoru nejak bližšie predstaviť Esther predtým, než zomrie, a tak túto scénu vypustili.

  seraph.jpg

  Tvorcovia tiež plánovali výlet na ostrov Zjazvencov aj v úlohe Ellie, ktorá by tam stroskotala a hľadala cestu späť do mesta. Idea bola, že hráči uvidia aj ľudskú stránku členov kultu Seraphite, ktorí majú milujúce rodiny a žijú tu svoj bežný život. Bohužiaľ táto sekcia by moc príbehu nepomohla a ostrov tak vidíme len z pohľadu Abby a aj to len tesne predtým, než je úplne zničený.

  Halley Gross ďalej prezdarila, že dizajnéri v Naughty Dogu vytvorili množstvo zaujímavých minihier. Napríklad tanečná scéna s bozkom mala byť hrateľná, mohli ste tiež napríklad miešať drinky, alebo predstierať, že ste Clicker a naháňať malé deti v načúvacom režime. Tieto scény však na miestach, kde sa mali objaviť, nedávali moc zmysel a tak použité nakoniec neboli.

  Tu sme mali stretnú novú postavu, Cat, expriateľku Ellie, ktorá bola v hre spomenutá len mimochodom v jednom rozhovore s Dinou. Ona je zodpovedná za tetovanie Ellie a mali sme sa s ňou rozprávať pri ceste na tanečný parket. Postavu Cat tvorcovia popisujú ako "drzá." Aj jej prítomnosť bola nakoniec zamietnutá, lebo to údajne nikde nesmerovalo.

  tlou2 dina.jpg
   
 2. lukas1135

  lukas1135
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  23 Mar 2020
  Príspevkov:
  32
  Páči sa:
  18
  Hlavne dobry pribeh sa tam nedostal
   
  SlovakianEAGLE sa to páči.

Zdielať túto stránku