Pridané Čo Sony odhalila na State of Play?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Máj 2019.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 642
    Páči sa:
    11 137
    sop.jpg
    PlayStation livestream State of Play skončil a tak si môžeme zhrnúť, čo všetko sme sa dnes dozvedeli.

Začiatok patril DLC rozšíreniu Iceborne, ktoré sa chystá do Monster Hunter World. Trailer vám ukáže zasnežené prostredie a jeho obyvateľov, na ktorých lov sa vydáte už túto jeseň.

Ďalšie minúty sme sa mohli pozrieť na titul Riverbond, ktorý ponúkne kooperáciu pre štyroch hráčov a crossover skiny z iných indie hier. Na PlayStation Store dorazí cez leto.

Sony pokračovala prezentáciou hry Predator: Hunting Grounds a remakom MediEvil. Následne prišlo odhalenie novinky v podobe AWAY: The Survival Series, ktorá sa inšpirovala prírodnými dokumentami.

Čoskoro tu máme dni Days of Play a to je čas na vypustenie 1TB PS4 konzoly v novej farbe.

Livestream State of Play skončil pohľadom na remake Final Fantasy VII.

#1 Lukáš Lehocký, 10 Máj 2019
    Naposledy upravil: 10 Máj 2019
    Letadlo sa to páči.
  2. mantis

mantis
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    6 Máj 2010
    Príspevkov:
    404
    Páči sa:
    81
    Prekvapilo ma oznamenie AWAY a velmi ma zaujala tato hra ,dalej kedze som velkym fanusikom a hracom Dead by Daylight tak Predator by mohol byt zaujimavy na tento styl MP ale trocha mam obavy o kvalitu kedze to robi studio co ma za sebou nie moc podareny Friday the 13th a konecne zmienka o FF7. Medievil je u mna samozrejmost kedze som na nom vyrastal.
    U mna spokojnost s tymto dielom State of Play

Zdielať túto stránku