Pridané Čo pre nás pripravujú v Guerrilla Games?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 8 Okt 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 575
  Páči sa:
  11 105
  kz.jpg
  Štúdio Guerrilla Games v tichosti najíma najlepšie talenty, ktoré stoja za vývojom hry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, aby pracovali na super tajnom projekte. Simon Larouche, ktorý predtým tri roky pracoval na exkluzivite Killzone 2 a potom bol riaditeľom vývoja taktickej strielačky od Ubisoftu, pracuje od februára na zatiaľ neoznámenom projekte.

  V Amsterdame sa k nemu pripojil Siege vývojár Chris Lee, ktorý bol prijatý ako hlavný herný dizajnér štúdia. Hráči a fanúšikovia hneď začali špekulovať, na čom štúdio asi pracuje. Žeby ďalšie dobrodružstvo Aloy tentoraz s online prvkami? Alebo nebodaj nové pokračovanie série Killzone? Samozrejme môže to byť aj úplne nová značka.

  Sony prezident Shuhei Yoshida už dávnejšie prezradil, že Sony chce robiť lepšiu prácu s multiplayerovými titulmi, takže je možné, že Guerrilla Games pracuje na nejakej online záležitosti - potenciálne aj pre PlayStation 5. Uvidíme, čo sa z toho nakoniec vykľuje.
   
 2. VikThor44

  VikThor44
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  10 Mar 2016
  Príspevkov:
  1 280
  Páči sa:
  764
  Japonský Bože daj nech to je Killzone :cry:
   
  X-men1995 sa to páči.
 3. POLGY

  POLGY
  Expand Collapse
  V.I.P. člen
  V.I.P. člen

  Registroval sa:
  25 Máj 2010
  Príspevkov:
  1 289
  Páči sa:
  1 102
  Len dufam ze nie online :confused:
   
  X-men1995 sa to páči.
 4. Bubak_SVK

  Bubak_SVK
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  23 Máj 2010
  Príspevkov:
  98
  Páči sa:
  33
  keby to bolo nove Killzone, ale take ako bola 1,2,3 cas... drsne a krute, posledne sa mi uz tak nepacilo bolo to skor na COD styl... naspeedovane zbitocne
   
 5. El_Scorpio

  El_Scorpio
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  6 Feb 2013
  Príspevkov:
  565
  Páči sa:
  990
  Chcelo by to Killzone z pohľadu Helgastov. So všetkým, ukázať živoť aj z tej ľudskej stránky, aj propagandu v ktorej sú vychovávaní. Neviem či je to ale v dnešnej dobe možné, keďže de facto by potom hráči hrali za vesmírnych nacistov.
  Každopádne v dvojke sa mi veľmi páčili tie ich chladné a architektonicky strohé mestá. Chcel by som ich vidieť zaľudnené a v mimobojovej zóne (aspoň zo začiatku). A ukázať život aj toho Helgasta, že nie je to len panáčik s červenými očami. Ale aj človek chrániaci svoj ľud, trpiaci starými krivdami atď. Proste príbehový singel s 10+ hodinami ako Bioshock/Wolfenstein. Možno aj editor máp pre Botzone/MP?
   
  Lukáš Lehocký sa to páči.

Zdielať túto stránku