Pridané Čo pre nás chystajú PlatinumGames?

Diskusiu 'Novinky' začal werticalx, 4 Feb 2020.

1. werticalx

werticalx
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor

Registroval sa:
    18 Aug 2015
    Príspevkov:
    630
    Páči sa:
    368
    nierauto.jpeg

PlatinumGames včera spustilo webovú stránku Platinum 4, ktorou nás láka na štyri novinky z ich dieľne.

Prvým ozámením je spustenie Kickstarter kampane remasteru hry The Wonderful 101, ktorá v roku 2013 vyšla ako exkluzivita na Nintendo Wii U. Hra síce u kritikov obstála ako taký priemer ale štúdio značke evidentne verí. Cieľ autorov je vyzbierať 50 000 dolárov.

Ďalšie tri hry ostávajú zatiaľ záhadou. Bayonetta 3 aj Babylon's Fall už oznámené boli a preto sa nepredpokladá, žeby okolo nich robili ďalšie tajnosti. Nier: Automata zožala veľké množstvo úspechov a teda oznámenie pokračovania by určite hráčov potešilo. Samozrejme sa nám ponúkajú aj úplne nové značky, ktoré by obohatili portfólio štúdia.

Poďme ale trochu fantazírovať. PG pracovali na 3 hrách pre Activision - Transformers: Devastation, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan a The Legend of Korra. Jedna z možností by teda mohla byť hra na základne komixovej/manga predlohy. Takisto robili Metal Gear Rising pre Konami. Síce nepredpokladám, žeby Konami nejako chcelo ešte rýpať do Metal Gear značky ale spolupráca so štúdiom vylúčená nie je. Ďalšou možnosťou by bola menšia mobilná hra, keďže aj s tým majú v PG skúsenosti.

Osobne ma pri prezeraní ich tvorby ale najviac zaujalo niečo úplne iné - projekt Scalebound. Určite sa pamätáte na veľmi ambiciózne RPG, ktoré malo výjsť exkluzívne pre Xbox One no nakoniec bolo zrušené. Netuším kto presne vlastní práva na značku a či si štúdio poctivo zachovalo všetky zdrojové kódy ale takýto potenciálny comeback by som osobne privítal.

A čo vy? aký typ hry alebo konkrétne pokračovanie by ste od PlatinumGames radi videli?

Letadlo sa to páči.
  2. Ričmond gamer

Ričmond gamer
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    25 Júl 2019
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    0
    Ja by som bral TMNT klasiku z nindža korytnačiek z remastrované lebo Mutants of Manhattan sa mi moc nepáčilo alebo úplne novú hru od nich

Zdielať túto stránku