Pridané Čo ponúknu hry MotoGP 18 a RIDE 3?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 16 Máj 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 896
    Páči sa:
    10 538
    MGP.png
    Štúdio Milestone súčasne pracuje na viacerých závodných hrách, presnejšie na dvoch - MotoGP 18 a RIDE 3. Obe menované dnes dostali trailer s novým informáciami. Pre ktorú sa rozhodnete vy?

MotoGP 18 poháňané enginom Unreal Engine 4 má byť najrealistickejšie vyzerajúcim prírastkom do série. Docieliť to chce vďaka krajšej grafike, časticovým efektom, vylepšeným efektom počasia a technológiou 3D skenovania na realistické stvárnenie jazdcov, tratí a motoriek. Hra sa bude môcť pochváliť prepracovanou fyzikálnou simuláciou, zdokonaleným systémom umelej inteligencie a novým modelom poškodenia, takže uvidíme estetické aj funkčné poškodenie.

MotoGP 18 ďalej obsahuje cez 30 cutscén, režim Spectator Mode, interaktívny tutoriál, manažment pneumatík a samozrejme kariéru. Oficiálna licencia zabezpečuje kompletný zoznam jazdcov MotoGP, Moto2, Moto3, Red Bull MotoGP Rookies Cup a 19 tratí, vrátane Buriram International Circuit v Thajsku. MotoGP 18 vyjde 7. júna 2018.

Hra RIDE 3 je rovnako postavená na Unreal Engine 4, sľubuje nové funkcie a prvky, aby sa hráč cítil ako skutočný jazdec. Pokračovanie dostane zlepšený vizuál, detailné časticové a svetelné efekty, novú fyziku, lepší kolízny systém, vylepšenú inteligenciu a nočné preteky.

Do RIDE 3 pribudlo ďalších 12 tratí (celkovo ich je 30) a Livery Editor, ktorým si môžete prispôsobiť vzhľad motorky. Mechanicky sa dá vylepši tiež a na to vám poslúži až 500 motocyklových častí. Hra sa dostane do predaja 8. novembra 2018.

2. Majto 2

Majto 2
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    2 Júl 2010
    Príspevkov:
    385
    Páči sa:
    217
    Som zvedaví či Milestone prekvapí ale silno pochybujem to Moto GP ma síce láka počkám určite na recenzie čo sa týka Ryde zoberiem niekedy ked to bude v akcii.

3. martinbucek

martinbucek
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    11 Nov 2014
    Príspevkov:
    233
    Páči sa:
    127
    skor na gameplay....cz-sk recenzenti sa v moto nevyznaju

Majto 2 sa to páči.
  4. Majto 2

Majto 2
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    2 Júl 2010
    Príspevkov:
    385
    Páči sa:
    217
    Jasne myslel som skor Metacritic tam si clovek urobi aspon trocha predstavu naposledy som hral Moto Gp 15 tak nejaka zmena k lepsiemu tam dufam bude.

Zdielať túto stránku