Pridané Čo nové sme sa dozvedeli o Days Gone?

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 10 Máj 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 320
  Páči sa:
  10 892
  dg (2).jpg
  Redaktor Game Informeru v júnovom vydaní vyspovedal Johna Garvina, kreatívneho riaditeľa hry Days Gone, ktorý mu odpovedal na niekoľko rýchlych otázok. Čo nové sme sa teda dozvedeli o tejto pripravovanej survival exkluzivite?


  Je hra Days Gone podobná The Last of Us?
  Nie je a pravdupovediac, Johna Garvina už unavujú porovnania so sériou od Naughty Dogu, aj keď obe hry obsahujú silného hlavného hrdinu, ktorý zabíja zombies nakazených ľudí. V Days Gone nie sú klasickí nemŕtvi (zombies), ale stále živí, infikovaní jedinci, ktorí dostali pomenovanie Freaks.

  V hre ovládate postavu s menom Deacon St. John, ktorý sa pohybuje po rozľahlom otvorenom svete. Nikdy neuvidíte pohľad na príbeh z perspektívy inej postavy, aj keď tu existujú nejaké hrateľné flashbacky.

  Úprava postavy
  Deacona nemožno nijakým spôsobom prispôsobiť ani upraviť. V niektorých situáciách má šilt vpredu, inokedy vzadu, no ani nad tým nemáte kontrolu.

  Môžeme plávať v Days Gone?
  Kreatívny riaditeľ hovorí, že Deacon vie plávať, ale rozhodne sa, že radšej nebude. Údajne to má niečo spoločné s príbehom. Vieme len to, že niektoré časti sveta sú zaplavené a je možné, že infekcia sa šíri cez vodu.

  Dĺžka hry
  Days Gone dohráte za približne 30 hodín a po záverečný titulkoch môžete pokračovať ďalej.

  dg (1).png

  Úprava motorky
  Motorka v Days Gone bude vaším jediným spoločníkom. Občas sa pokazí a vy ju musíte opraviť, defekt však našťastie nehrozí. Podobne ako v hre Mad Max, aj tu je možné si svoju mašinu upraviť napríklad novým výfukom, riadením, vylepšením výkonu alebo tlmičmi, aby ste sa po svete pohybovali o niečo tichšie. Potvrdená je aj možnosť zmeny farby.

  Ovládanie motorky
  Po celom svete sú rozmiestnené rôzne skoky, ktoré lovci trofejí určite vyskúšajú. Jazda na zadnom/prednom kolese však možná nebude. Pokiaľ vás jazda začne nudiť, je tu možnosť rýchleho cestovania.

  dg (1).jpg

  Výkon Days Gone

  Hra pobeží v 30 snímkoch za sekundu /Full HD na PS4 a v 30 snímkov za sekundu/4K na PS4 Pro.

  Gameplay
  Hra nebude až taká lineárna ako The Last of Us. Postavíte si tábory, vylepšíte motorku a budete zbierať zdroje a materiál v otvorenom svete. Počasie sa mení dynamicky a tiež tu nájdeme psov. Príbeh je rozdelený do kapitol s veľkými, naskriptovanými udalosťami. Napríklad finálny boss (áno, sú tu bossovia)
  bol potvrdený ako človek a tak nečakajte žiadneho netvora.
  Zrejme budete aj plakať.

  Dátum vydania
  Hra vyjde pred The Last of Us: Part 2, začiatkom roka 2019.

  dg.png
   

Zdielať túto stránku