Pridané Cena PlayStation Plus sa zvyšuje

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 28 Júl 2017.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 079
    Páči sa:
    9 607
    4tplay.jpg
    Sony dnes oznámila, že cena služby PlayStation Plus pre Európu sa zvyšuje. Nové ceny sa dostanú do platnosti od 31. augusta 2017 a všetci členovia, ktorí majú službu predplatenú, budú informovaný emailom.

Pri ročnom Plusku sa cena zvýši o 10€ - zo €49,99 na €59,99. Trojmesačné pôjde hore o 5€, z €19,99 na €24,99, a mesačné sa zvyšuje o 1€, zo €6,99 na €7,99. Postihnuté budú aj tie krajiny, ktoré neplatia eurom. Sony neuviedla žiadny dôvod, prečo sa cena Pluska zvyšuje ale dalo sa to očakávať, keďže minulý rok sa zvýšila cena služby v US a Kanade.

plus.jpg

Chris558 sa to páči.
  2. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    949
    Páči sa:
    1 320
    Let the play begin :) škoda, že nemám pukance, už vidím tie komentáre :D

deserttux a majkoveda sa to páči.
  3. begbeee_svk

begbeee_svk
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    29 Jan 2015
    Príspevkov:
    806
    Páči sa:
    594
    Ako som napísal už v chate skalný fanboy ako ty si to už určite nejak vnútorne vysvetlí a ospravedlní :)
    Takže nie je o čom.

4theplayers 4ever!

4. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    943
    Páči sa:
    1 341
    :mad::mad::mad: Zlodejina jak svet!!! Zodpovednej osobe vypichnuť oči a potom poriadne nasoliť boha jeho! :mad:

A ku každemu predlženiu plus už v novej cene zašlu aj kalkulačku, keby nas tie pluskove megajeby hry prestali baviť...normalne som nasrany! Hrať sa na mrtveho chrobaka, to im ide fakt najlepšie. Veď čo že každy pejčuje že to s Pluskom ide dolu vodou...jebkať, dvihneme cenu, veď ovce zožeru všetko...

#4 Aankh, 28 Júl 2017
    Naposledy upravil: 28 Júl 2017
  5. benco666

benco666
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

Registroval sa:
    7 Sep 2010
    Príspevkov:
    949
    Páči sa:
    1 320
    Už to začína, nehanbite sa, dostaňte to zo seba, nech to tu vrie!

TombRaider-SVK a Chris558 sa to páči.
  6. Regis

Regis
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    13 Aug 2014
    Príspevkov:
    55
    Páči sa:
    31
    To vysvetluje tie posledné zaujímavé ponuky PS+ hier. No, tento rok som kúpil možno posledné plusko. Vďaka sony, bude viac času a peňazí na iné koníčky. :coffee:

7. AirwalkerSK

AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    21 Nov 2014
    Príspevkov:
    788
    Páči sa:
    933
    ešte že som mal ten rok pluska zadara do juna 2019 mám pokoj :D :D :D

8. Souco_22_SK

Souco_22_SK
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    9 Mar 2014
    Príspevkov:
    56
    Páči sa:
    33
    Asi je čas na PC ;)

XXMarekXX sa to páči.
  9. VikThor44

VikThor44
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    10 Mar 2016
    Príspevkov:
    1 064
    Páči sa:
    589
    Lepšie by som to nenapísal

Regis sa to páči.
  10. moravja

moravja
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    25 Máj 2010
    Príspevkov:
    189
    Páči sa:
    259
    "Sony neuviedla žiadny dôvod, prečo sa cena Pluska" Ja neuvediem žiaden dôvod na zrušenie predplatného. Treba to jednoducho prestať platiť a vybavené. Ja som to vyriešil jednoducho tak, že konzoly mam len na exkluzivity a PC na multiplayerovky a podobne.

11. zahuba

zahuba
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Jún 2010
    Príspevkov:
    362
    Páči sa:
    292
    Mohli rovno dat double buzeranti nenazrany....
    A to sony vlastnia americke firmy co sposobili financnu krizu...
    Nech sa zadusia smradi....
    Jedine ak daju 2-3 AAAckove hry co je utopia....

moravja sa to páči.
  12. Talaan

Talaan
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    5 Sep 2011
    Príspevkov:
    505
    Páči sa:
    455
    Neklaniam sa ani na stranu tych ktori to obhajuju ani tych co to nenavidia - samozrejme ze sa mi tah nepaci lebo to je vyssia cena, ale na druhu stranu ak by tam bolo nejake logicke odovodnenie (miesto klasickeho hurdur muneyz) tak by to bolo dost lahko prekusnutelne.
    Tak ci tak si to ludia obnovia ak chcu benefity pluska alebo hrat online :D

13. Dussan

Dussan
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    23 Okt 2014
    Príspevkov:
    91
    Páči sa:
    101
  14. Pofo

Pofo
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    6 Feb 2017
    Príspevkov:
    9
    Páči sa:
    4
    To vyzerá ako keby im radil niekto z Ficovej vlády... (n)

TombRaider-SVK a moravja sa to páči.
  15. zahuba

zahuba
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Jún 2010
    Príspevkov:
    362
    Páči sa:
    292
    To by si dostal len hry na psp a psvitu aj to tie hry co hy si ani nezapol :D
    Plus ako bonus plateny multak na ps3 a vitu :D

Pofo sa to páči.
  16. begbeee_svk

begbeee_svk
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    29 Jan 2015
    Príspevkov:
    806
    Páči sa:
    594
    10€ je cena zato, že ťa Sony chráni pred nebezpečnými hráčmi z ostatných konzol, nepovolí crossplay a tak my svätuškári z PS ostaneme v bezpečí pred zlými kamarátmi z XBOX a Nintendo.

4theplayers

Chris558 sa to páči.
  17. moravja

moravja
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    25 Máj 2010
    Príspevkov:
    189
    Páči sa:
    259
    V sony podľa mňa nevedia hospodáriť s peniazmi a to je ten pravý dôvod zvýšenia cien. Tak isto vo firme v ktorej pracujem sa maximálne nerozumne hospodári s peniazmi a tuneluje sa ako sa len dá. Ak by som bol majiteľ tej danej firmy bolo by hromadné prepúšťanie.

18. Nightingale

Nightingale
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    8 Nov 2015
    Príspevkov:
    56
    Páči sa:
    50
    Okej potom vnutorne dufam ze budu davat adekvatne mesacne hry.Mam sice plusko do juna 2018.Na druhej strane za rok sa tie peniaze mozno aj strojnasobia v podobe hier nakolko mam aj psvitu ps3 a ps4.

19. EDONIS666

EDONIS666
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    4 Aug 2010
    Príspevkov:
    53
    Páči sa:
    31
    zdravim vsetkych GAMEROV.
    na uvod by som chcel povedat ze netreba robit ziadnu paniku a to z niekolkych dovodov.
    1. pocas prveho pol roka tu bolo niekolko vynikajucich akcii na rocne predplatne.
    jednu akciu som aj ja vyuzil a to si myslim ze to bola ta najlepsia - 12 mesacne predplatne za cenu 990 Kc.
    1000 Kc kupon som kupil za 36co znamena 3mesacne. osobne som si predplatil 24 mesiacov a tak do augusta 2019 nemusim riesit cenu PS+.
    dalsia dobra akcia bola len pred par tyzdnami a to 15 mesacne predplatne za cenu 12 mesacneho to znamena
    49,90/ mesacne 3,32€.
    2. stale je tu moznost si zakupit PS+ za povodnu cenu. pokial ste nevyuzili predchadzajuce akcie tak mozte to vyuzit este do 31. augusta 2017.
    3. sony bude aj nadalej po zvyseni ceny PS+ robit akcie tak som presvedceny ze ta cena bude v akcii povodna cize
    49,90€. Preto to vase lamentovanie ktore tu citam je smiesne a detinske.
    pisete tu rozne podnety ako treba prestat kupovat PS+ a ze budete hrat len hry ktore su single player a tak dalej........
    To je ako keby ste isli k pobreziu ticheho ocenu s 10l vedrom a cakali ze ked z oceanu vycerpate to jedno vedro vody tak ocean vyschne a uvidite dno a preto je to smiesne.
    co sa tyka toho neodovodneneho zvysenia ceny PS+ tak uvediem jeden priklad z mnohych. predstavte si ze chodite do svojho oblubeneho pohostinstva,baru,restauracie atd. a za napoj ktory tam platite napr. 1tak casom sa cena dvihne
    na 1,10€. a tak sa pytam ci aj majitel daneho pohostinstva vam prisiel vysvetlit ze preco dvihol cenu a doniesol vam aj ukazat faktury o tom ze sa mu dvihli naklady na nakup daneho napoja alebo ze musel vymenit novu vzduchotechniku
    a na leto zakupit klimatizaciu atd. ak sa toto niekomu uz stalo moze nam ktorym sa to este nikdy nestalo tu napisat.

na zaver trochu matematiky.
    sucasna cena PS+ 49,90/12 mesiacov 4,16/1 mesiac
    buduca cena PS+ 59,90/12 mesiacov 4,99/1 mesiac
    mesacny!!!!! rozdiel je 0,83a pre tuto zvysenu sumu ktoru bude stat PS+ tu pisete tieto
    postapokalytticke prispevky ?????????????
    Ja osobne miniem 20-30mesacne za uplne zbytotocnosti napr. nechce sa mi ist 20 min peso do prace tak si kupim 15 MIN MHD listok za 0,70a potom po praci to iste dalsi listok a pocas mesiaca aspon 10 krat tam a spet tak mi vijde ze som presral mesacne 14zbytocne. my sa tu bavime o navyseni mesacneho PS+ o sume 0,83€???

Prajem vela stastia pri vytvarani novej organizacii ktora vystrasi SONY ze si
    par jednotlivcov nekupi PS+ koli 0,83mesacnemu zvyseniu.
    Ako som uz vysie pisal je to SMIESNE,DETINSKE,ZABAVNE JEDNYM SLOVOM MA TO DOBRE POBAVILO.

NO GAME NO LIFE!!!

#19 EDONIS666, 28 Júl 2017
    Naposledy upravil: 28 Júl 2017
  20. zahuba

zahuba
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    1 Jún 2010
    Príspevkov:
    362
    Páči sa:
    292
    Mame mesiac a tri dni....
    Maju viac userov a zdrazuju....
    Ja mam plusko od 1.roka.....
    A tie akcie co si spominal tak boli vzdy na ps3 raz do roka kazda. Ak sa dobre pamatam tak od startu ps4 bola tato prva. Ak sa mylim tak ma opravte. A tie pluskove hry ma aj tak vacsina hracov - aaa tituly....

Zdielať túto stránku