Pridané Call of Duty WWII ponúkne päť rozdielnych Divízií

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 27 Júl 2017.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  6 723
  Páči sa:
  10 383
  cod ww (1).jpg
  Beta test Call of Duty WWII sa spustí už za mesiac a tak je čas predstaviť komunite Divízie, čo je vlastne nový systém tried v sérii. V multiplayerovej zložke ich bude presne päť a my si ich teraz predstavíme v nasledujúcich riadkoch.


  Armored Division (Obrnená divízia)
  Táto trieda je vybavená ľahkým guľometom s dvojnožkou, s ktorým zlikvidujete ľahko obrnené ciele, zatiaľ čo vás vaše vlastné brnenie ochraňuje pred výbušninami, taktickým vybavením a plameňometmi. Lepiace bomby zas fungujú ako extra dodatočná sila. Vďaka zručnosti LMG Bipod III si namontujete vašu zbraň na rímsy alebo vyvýšené miesta a môžete efektívne brániť svoje územie. Ďalšie schopnosti vám dodajú odolnosť voči výbuchom a poškodeniu ohňom.

  Mountain Division (Horská divízia)
  Táto divízia operuje v maximálnej tichosti. Vyzbrojený puškou si ľahnete na odľahlé miesto a počkáte na perfektnú ranu. Dymové granáty a míny S-Mine 44 Bouncing Betty zas poskytujú príležitosť na útek alebo odvetu. Zručnosť Sniper Sharpshooter III vašej postave prinesie pomoc pri mierení a mená nepriateľov pri zadržaní dychu. Ďalšie zručnosti vám zaručia neviditeľnosť pre nepriateľské lietadlá a tichší pohyb.

  cod ww (2).jpg

  Airborne Division (Letecká divízia)
  Táto divízia je v boji väčšinou prvá, keďže vďaka padáku sa dostáva priamo do akcie. Divízia vyzbrojená tichými samopalmi drží nepriateľskú líniu až pokiaľ nedorazia obrnené posily. Zručnosť SMG Suppressor III im skryje ich streľbu na nepriateľských mapách. Medzi ďalšie vylepšenia patrí rýchlejší a dlhší šprint a rýchlejšie zdolanie prekážok.

  Expeditionary Division (Expedičná divízia)

  Vyzbrojená výbušninami a taktickým vybavením sa divízia zameriava na sabotáž, infiltráciu a boj na blízku vzdialenosť. Vďaka zručnosti Shotgun Incendiary Shells III dokážete efektívne zapáliť nepriateľov jednou dávkou z brokovnice. Dokážu tiež pokladať taktické vybavenie a ukoristiť si ho od nepriateľov.

  Infantry Division (Divízia pechoty)
  Pešia divízia kladie dôraz na streľbu a je špeciálne trénovaná na útoky s bajonetom, ktoré si ešte môže vylepšiť zručnosťou Rifle Bayonet III. Medzi ďalšie vylepšenia patrí extra zásobník alebo prídavok pre primárnu zbraň.

  Všetky tieto divízie budú dostupné v beta teste, ktorý sa uskutoční už 25. augusta 2017. Účasť si zabezpečíte pred objednaním hry, aj napríklad na odkaze nižšie.

  Call of Duty WWII vychádza 3. novembra 2017.

   
 2. Chris558

  Chris558
  Expand Collapse
  PSmania Big Boss

  Registroval sa:
  6 Aug 2011
  Príspevkov:
  2 753
  Páči sa:
  4 217
  lol čisty battlefield
   
  benco666 sa to páči.
 3. benco666

  benco666
  Expand Collapse
  Platinový člen
  Platinový člen

  Registroval sa:
  7 Sep 2010
  Príspevkov:
  1 004
  Páči sa:
  1 364
  activision vždy vedel správne zostrihať zábery a upraviť ich :)
   
 4. i-plod_svk

  i-plod_svk
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  18 Sep 2013
  Príspevkov:
  215
  Páči sa:
  330
  myslim že 1sv. a 2 sv. vojna je dosť rozdiel ale v pohode..podla mňa to vyzera nadherne tie odtrhnute nohy:rolleyes:len mi tam chyba ten haken krojz :D:gaming:
   
 5. majkoveda

  majkoveda
  Expand Collapse
  V.I.P. člen
  V.I.P. člen

  Registroval sa:
  26 Feb 2012
  Príspevkov:
  2 502
  Páči sa:
  4 916
  v novom wolfe budes mat hakacov az az :-D:-D
   

Zdielať túto stránku