Pridané Call of Duty: Modern Warfare predstavuje kooperatívne režimy

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 9 Okt 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 936
  Páči sa:
  11 268
  cod (2).jpg
  Obľúbený kooperatívny režim Special Ops sa objaví aj v Modern Warfare. Hráči v ňom budú musieť spolupracovať v sérii vzájomne prepojených operácií proti novej hrozbe pochádzajúcej z východnej pologule.

  Special Ops zahŕňajú rôzne zážitky, ktoré sa odohrávajú na širokej škále máp. Najväčšie a najviac zapojené viacstupňové zážitky sa nazývajú Operations. Tieto aktivity pre štyroch hráčov s podporou matchmakingu sa odohrávajú okolo mesta Verdansk, kde hráči ničia logistiku armády Al-Qatala.

  Existuje veľa spôsobov, ako hrať. V niektorých operáciách môže byť použití buď stealth prístup, alebo môžete naskočiť do tanku, vrtuľníka alebo ATV a otvoriť taktické možnosti. Voľba bude vždy na vás, no nepriateľ bude reagovať na vašu taktiku, čo znamená, že výsledok každej bitky sa môže zmeniť.

  V rámci operácií budete môcť prenášať všetkých operátorov, výzbroj a pokrok dosiahnutý vo multiplayeri. Special Ops pri štarte ponúkne štyri viacstupňové operácie, ďalšie sú plánované na neskôr.


  Misie slúžia ako doplnok k zložitejším operáciám a môžete ich hrať samostatne alebo vo štvorici. Misie preveria vašu odbornosť so špecifickými zbraňami, killstreakmi a inými nástrojmi a sú navrhnuté tak, aby mali veľkú znovuhrateľnosť. V misiách môžete dosiahnuť 1, 2 alebo 3-hviezdičkové hodnotenie na základe vášho výkonu.

  cod (1).jpg

  Mimo Special Ops a Missions tu máme dodatočný režim založený na vlnách nepriateľov známy ako Survival Special Ops. Jedná sa o exkluzívny dodatočný režim spolupráce pre PS4 hráčov Call of Duty: Modern Warfare. Pripojíte sa k trom priateľom a postavíte sa proti nepriateľským silám v intenzívnom kooperatívnom boji na jednej z troch multiplayerových máp. V režime Special Ops Survival budete odrážať vlny stále náročnejších a odhodlanejších bojovníkov.

  Special Ops Survival je exkluzívny pre PS4 do 1. októbra 2020.
   

Zdielať túto stránku