Pridané Burnout Paradise Remastered vyjde budúci mesiac

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 20 Feb 2018.

  1. Lukáš Lehocký

    Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    10 664
    Páči sa:
    12 089
    burnout.jpg
    Spoločnosť EA nám dnes potvrdila špekuláciu ohľadom hry Burnout Paradise Remastered, ktorá sa objavila začiatkom januára. Hra z roku 2008 tak skutočne po 10 rokoch dostane remaster, ktorý prinesie všetkých osem DLC balíčkov, podporu 4K a plynulejšie snímkovanie (60fps).

    Burnout Paradise Remastered vyjde na PS4, Xbox One a PC 16. marca 2018 za cenu $39.99/£34.99.



    Burnout (3).jpg
    Burnout (1).jpg Burnout (2).jpg Burnout (4).jpg Burnout (5).jpg
     
    #1 Lukáš Lehocký, 20 Feb 2018
    Naposledy upravil: 21 Feb 2018
    VikThor44, Achilless2012 a Peckinger sa to páči.
  2. Peckinger

    Peckinger
    Expand Collapse
    Herný guru

    Registroval sa:
    29 Jún 2014
    Príspevkov:
    915
    Páči sa:
    1 604
    Paráda :):gaming:
     
    jukka686, jackass3D a Stoklet sa to páči.
  3. Stoklet

    Stoklet
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 756
    Páči sa:
    2 077
    Pokračovanie by bolo lepšie ale aj toto je ok :-D
     
    jukka686, jackass3D a Peckinger sa to páči.
  4. Oze_G

    Oze_G
    Expand Collapse
    Platinový člen
    Platinový člen

    Registroval sa:
    7 Sep 2011
    Príspevkov:
    1 619
    Páči sa:
    2 279
    Toto si skorej kúpim ako nejaký ten NFS...
     
    jackass3D, Peckinger a VikThor44 sa to páči.
  5. Ronko4fun

    Ronko4fun
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    7 Feb 2018
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    3
    Toto ma od remastru dost daleko... sak tam len zvysili rozlisenie co urcite nestoji za cenu okolo 35-40€ ... Burnout mam rad ale podla mna za tu cenu to rozhodne nestoji ked si pozriem ako zremastrovali GoW 3 alebo The Last of Us tak toto je max tak re-release
     
    AirwalkerSK sa to páči.
  6. csabiii

    csabiii
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    31 Jan 2011
    Príspevkov:
    19
    Páči sa:
    11
    uvazoval som nad kupou nejakej arcade racingovky, NFS som po zverejneni tych upgrade kariet odmietol, no toto by mohlo byt :) ale graficky nic moc o_O
     
  7. AirwalkerSK

    AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Guest

    tie upgrade karty sú skvelá vec a hlavne to nikoho nijak nezvýhodňuje ako v iných hrách :) a to ani nie sú upgrade karty ale máš tam len kostumizácie čo vieš vyhrávať neony, dym z pneu, farba nitra a tak...výkon si tam moc kúpiť nevieš a hraním mám na full lvl auto dané za hodinu a pol :D a v tuning shope kupuješ veci len za hernú menu žiadne premiové pičoviny ako inde :)
     
  8. Stoklet

    Stoklet
    Expand Collapse
    Redaktor
    Člen Vedenia Redaktor Recenzent

    Registroval sa:
    16 Jún 2013
    Príspevkov:
    1 756
    Páči sa:
    2 077
    Všetci hovoria ze tam určitý pay to win je a ty jediný hovorís že není. Kde je teraz pravda
     
  9. jackass3D

    jackass3D
    Expand Collapse
    Miestny fanboy

    Registroval sa:
    26 Feb 2011
    Príspevkov:
    615
    Páči sa:
    704
    Super, chýbali mi dobré arkádové závody a hneď 3 mám v pláne kúpiť ;)
    - Burnout Paradise Remastered
    - Gravel
    - Onrush
    :gaming:
     
    Achilless2012 a Peckinger sa to páči.
  10. AirwalkerSK

    AirwalkerSK
    Expand Collapse
    Guest

    tak nevieš tam kupovať výkon za realne peniaze...a bolo by to aj zbytočné lebo za 4 závody máš jeden shipment...max tie sa dajú kúpiť za realne peniaze, ale tam výkon nemáš len neony dym z pneu v shipmentoch teda kozmetické veci a neviem čo ale za 4 zavody shipment máš...navyše v hre upravili odmeny dali 2x tolko rep a 2x tolko cash, takže kupovať shipmenty za realne paniaze je zbytočné tým pádom už uplne...ja mám za den zarobených cez 20 shipmentov...to že si to niekto zaplatí za to nemožem, ale výkonovo tam nemaš nič čo by ťa zvýhodňovalo pay to winovať NFS nemáš čím, máš len kozmetické veci v žiadom prípade nie výkon tým pádom to ani nemože byť pay to win :D ľudia aj tie karty pochopili uplne inak ako to je tie karty si vieš aj vykrútiť v tuning shope za tokeny, každých 10 minut sa ti menia aj karty v obchode, ktoré si môžeš kupiť za normálnu hernú menu čo vyhráš v závodoch a po každom závode dostaneš vždy jednu kartu ktorú ak ti nevyhovuje vieš vymeniť za token takže o pay to win nemôže byť ani reč :D všetko si vieš nahrať v hre a auto zo stocku na lvl399 čo je max viem dať obyčajným hraním za hoďku a pol na full :D
     
    #8 AirwalkerSK, 21 Feb 2018
    Naposledy upravil moderátor: 21 Feb 2018
  11. Ronko4fun

    Ronko4fun
    Expand Collapse
    Zelenáč

    Registroval sa:
    7 Feb 2018
    Príspevkov:
    13
    Páči sa:
    3
    Mam to skoro cele prejdene.... karty tam sluzia na zvysenie vykonu aut... ale neni potrebne minut co i len cent navyse nakolko ich tam pada dostatok a za hernu menu sa daju pohode kupit (hernu menu netreba nejak grindovat pohode som nahral cez milion bez grindu) ... je to primarne SP hra cize uplne zbytocne kupovat karty za real money ... MP tam je len do poctu a osobne ani nemam v plane ho hrat ... rozhodne to neni p2w hra ako na zaciatku SW Battlefront 2 kde na kupenie jednej bedne trebalo hrat pol dna a bez bedni bol MP nehratelny
     
    AirwalkerSK sa to páči.
  12. Aankh

    Aankh
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

    Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    1 230
    Páči sa:
    1 575
    Na závody velmi nie som ale tento prípad je jedna velká vínimka. Na PS3 som si to svojho casu paradne užil, dávam palec hore a s nadšením očakávam...:gaming:
     
    Peckinger sa to páči.

Zdielať túto stránku