Pridané Borderlands 3 dnes prináša chaos na PS4

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 13 Sep 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  8 144
  Páči sa:
  11 369
  unnamed.jpg
  Originálna strieľačka Borderlands s oslnivým grafickým štýlom hlási návrat! Priprav sa na úplne nové dobrodružstvo naplnené chaosom. Preraz si cestu skrz nové svety a nepriateľov ako jeden zo štyroch nových Vault Hunterov, z ktorých každý prináša prepracované stromy zručností, schopností a možností prispôsobenia. Hraj na vlastnú päsť alebo so svojimi priateľmi a stretni sa so šialenými nepriateľmi, zbieraj korisť a ochraňuj svoju domovinu pred tou najkrutejšou sektou v celej galaxii.


  Kľúčové prvky:
  Neuveriteľne vzrušujúce jazda: Zastav fanatické dvojčatá Calypso Twins zjednocujúce klany banditov v snahe podmaniť si galaxiu. Len ty ako Vault Hunter ich dokážeš za využitia svojho arzenálu a verných spojencov zraziť k zemi.
  Tvoj Vault Hunter, tvoj herný štýl: Staň sa jedným zo štyroch výnimočných Vault Hunterov, z ktorých každý disponuje unikátnymi schopnosťami a hernými štýlmi, prepracovanými stromami zručností a nespočetným množstvom rôznych prispôsobení. Každý z Vault Hunterov je schopný rozpútať brutálny chaos - ale všetci spoločne sú nezastaviteľný.
  Zaisti, nabi a získavaj korisť: Vďaka obrovskému množstvu zbraní a príslušenstva predstavuje každá bitka jedinečnú príležitosť získať novú výbavu.
  Nový Borderlands: Objavuj nové svety za hranicou Pandory, z ktorých každý prináša unikátne prostredie a nepriateľov. Putuj naprieč nehostinnou púšťou, prebojuj si cestu skrz vojnou zdevastovaná mestá, dostaň sa cez bažinaté zátoky poskytujúce smrteľné nebezpečenstvo a oveľa viac!
  Rýchla a súvislá kooperácia: Vďaka novému synchronizačnému systému úrovní je miera zážitku prispôsobená každému jednotlivému hráčovi zvlášť. To znamená, že môžeš hrať s kýmkoľvek a kedykoľvek online alebo prostredníctvom split-screenu nezávisle na tvojej hernej úrovni alebo tvojom hernom postupe. Vytvor tím a postavte sa výzvam a nepriateľom spoločne a užite si tak hru ešte viac.

  Zdroj: Tlačová správa CENEGA
   
  Peckinger sa to páči.

Zdielať túto stránku