Pridané Blíži sa hlavný turnaj v Injustice 2

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 10 Júl 2017.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 017
  Páči sa:
  1 533
  injustice-2-listing-thumb-01-ps4-us-06jun16.png
  Spoločnosť Cenega Czech v spolupráci s Czech Arcade vás srdečne pozývajú na oficiálny turnaj v hre Injustice 2. Ste fanúšikom Injustice 2 a radi by ste si to vyskúšali v spoločnosti hráčov s rovnakým entuziazmom pre hru ako ste vy samy?

  Nemusíte už na nič čakať, pretože 22.7.2017 sa v zábavnom centre FunArena v Prahe uskutoční hlavný turnaj, na ktorom účasť nieje podmienená účasťou na kvalifikačných turnajoch. Sadnite na vlak, autobus alebo lietadlo a dopravte sa do zábavného centra FunArena a ukážte všetkým čo ste zač.

  Výhercu hlavného turnaja čaká odmena 10 000 Kč, čo je niečo okolo 400€, unikátna trofej v limitovanej edícií, kvalifikácia na turnaj Injustice 2 ProSeries, ktorý sa bude konať v UK a samozrejmosťou je aj preplatenie cestovného a ubytovania spojeného s prípadnou účasťou na turnaji ProSeries. Ďalší dvaja výhercovia získajú vecné ceny.

  Viacej informácií, vrátane pravidiel, sa dozviete na stránkach turnaja injustice2.cz. Pre viacej informácií o mieste konania hlavného turnaja stačí navštíviť oficiálnu stránku zábavného centra Funarena.
   

Zdielať túto stránku