Pridané Beyond Good & Evil 2 bude vyžadovať neustále online pripojenie

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 29 Dec 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 578
  Páči sa:
  11 105
  bgae.jpg
  Ubisoft nedávno odpovedal na otázky fanúšikov ohľadom pripravovaného titulu Beyond Good & Evil 2, pričom jedna z nich sa týkala aj online hrania. Zatiaľ čo pred rokom tvorcovia vyhlasovali, že nechcú "nútiť ľudí byť online," dnes už je všetko inak a na hranie bude potrebné neustále online pripojenie.

  To sa dá pochopiť, ak by ste hrali v kooperácii s priateľmi, ale internetové pripojenie bude potrebné, aj keď pôjdete hrať len sólo. Ubisoft to odôvodňuje tým, že neustále online pripojenie je potrebné na to, aby ste mali bezproblémovú navigáciu, získali dynamické aktualizácie a kedykoľvek sa mohli pustiť do kooperatívneho hrania s kamarátmi.

  Z odpovedí sme sa dozvedeli aj niekoľko zaujímavých detailov o hre. Napríklad to, že správanie NPC postáv k vašej hernej postave sa bude odvíjať od toho, či je to človek alebo hybrid. Ďalej v kooperácii neexistuje obmedzenie do akej vzdialenosti môžu hráči cestovať od seba. K dispozícii budú aj podzemné priestory (ako napríklad bane), cez ktoré môžete preletieť. Ubisoft zatiaľ nepotvrdil, či v hre budú aj nejaké sekcie pod vodou.

  Beyond Good & Evil 2 zatiaľ nemá dátum vydania.

   
 2. majousky

  majousky
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  15 Jún 2014
  Príspevkov:
  376
  Páči sa:
  458
  Super rýchly Net a skvelá konzola Xbox One X
   

Zdielať túto stránku