Pridané Battlefield 1: Turning Tides je dostupný zadarmo

Diskusiu 'Novinky' začal Stoklet, 11 Júl 2018.

 1. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 196
  Páči sa:
  1 730
  Turning tides.jpg
  Druhý celok série Road to Battlefield V pokračuje ďalšou šancou na získanie DLCčiek zadarmo do hry Battlefield 1 a Battlefield 4. Táto ponuka bude aktívna do 17. júla 2018, takže odporúčam po nej rýchlo skočiť.

  Do Battlefield 1 môžete získať expanziu Turning Tides, ktorá do hry priniesla námorné bitky, nové zbrane, L-Class destroyer, M.A.S. torpédové lode a hlavne britské námorné vojsko, ktoré sa okolo roku 1915 snažilo dobiť poloostrov Gallipoli v operácií Dardanely.


  Nezabúda sa ani na hráčov Battlefield 4, ktorých je na počudovanie stále vcelku slušné množstvo. Pre tých, ktorí nestihli ani jednu z predchádzajúcich možností, je dostupný zdarma Second Assault. Toto DLC prinieslo do Battlefield 4 tie najlepšie aj tú najhoršiu mapu z Battlefield 3.


  Nezabúdajte ani na prebiehajúci event v Battlefield 1, kde za aktívne hranie môžete získať skiny na zbrane, či už do Battlefield 1 ale hlavne aj do Battlefield V.

  Všetky DLC sú dostupné pre konzolu PS4, Xbox One a PC do 17. júla. Ďalšie DLC budú pravdepodobne pokračovať a takisto by mala byť možnosť ešte raz získať prvé dve DLC do Battlefield1 v priebehu leta.

   
  Ray-Velcoro sa to páči.
 2. hajra_ujvar

  hajra_ujvar
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  11 Júl 2018
  Príspevkov:
  1
  Páči sa:
  0
  najlepsie DLC su V mene cára a They shall not pass.
   

Zdielať túto stránku