Pridané Assassin's Creed Origins vás pripravuje na prvé veľké DLC

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 8 Jan 2018.

1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    6 436
    Páči sa:
    10 095
    ac.jpg
    Assassin's Creed Origins už čoskoro dostane novú aktualizáciu s čerstvým obsahom a tiež expanziu The Hidden Ones, v ktorej Bayek so svojou skupinou asasínov bude likvidovať rímskych vojakov v úplne novom regióne a v novom príbehu.

Táto platená expanzia okrem toho prinesie možnosť zväčšenia maximálnej úrovne zo 40. na 45. Majitelia Season Passov DLC dostanú automaticky.

Na druhej strane veľká aktualizácia bude zadarmo a pridá nové balíčky do Heka debny (balíčky Nightmare, First Civilization, Gladiator a Wacky) a tiež umožní hráčom predávať u tkáčov svoje kostýmy.

Opäť sa môžete pobiť aj s bohmi, presnejšie s Anubisom (9.-16. január) a Sobekom (23.-30. január). Aktualizovaný bude tiež in-game obchod a predmety v Ubisoft klube. Všetky tieto aktualizácie dorazia v priebehu januára.

Achilless2012, benco666 a BlackHawk sa to páči.
  2. arborad

arborad
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    1 Nov 2014
    Príspevkov:
    49
    Páči sa:
    24
    Dnes som hral a objavila sa mi tam misia s názvom "Zde přicházi nový vyzyvatel", značka bola klasický výkričnik ako pri misiách, ale bola taká hnedá. Po jej spustení mi ukázalo viacero nových misií hlavne v okolí Kyrény. Žeby to bola tá príprava na to DLC? Inak medzi trofejami už sú aj nové z DLCčka

3. swaggy12348

swaggy12348
    Expand Collapse
    Gamer

Registroval sa:
    10 Okt 2015
    Príspevkov:
    123
    Páči sa:
    59
    Myslím že tím jen odemkneš další arénu

Zdielať túto stránku