Pridané Assassin's Creed Origins vás pripravuje na prvé veľké DLC

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 8 Jan 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  6 982
  Páči sa:
  10 627
  ac.jpg
  Assassin's Creed Origins už čoskoro dostane novú aktualizáciu s čerstvým obsahom a tiež expanziu The Hidden Ones, v ktorej Bayek so svojou skupinou asasínov bude likvidovať rímskych vojakov v úplne novom regióne a v novom príbehu.

  Táto platená expanzia okrem toho prinesie možnosť zväčšenia maximálnej úrovne zo 40. na 45. Majitelia Season Passov DLC dostanú automaticky.

  Na druhej strane veľká aktualizácia bude zadarmo a pridá nové balíčky do Heka debny (balíčky Nightmare, First Civilization, Gladiator a Wacky) a tiež umožní hráčom predávať u tkáčov svoje kostýmy.

  Opäť sa môžete pobiť aj s bohmi, presnejšie s Anubisom (9.-16. január) a Sobekom (23.-30. január). Aktualizovaný bude tiež in-game obchod a predmety v Ubisoft klube. Všetky tieto aktualizácie dorazia v priebehu januára.
   
  Achilless2012, benco666 a BlackHawk sa to páči.
 2. arborad

  arborad
  Expand Collapse
  Zelenáč

  Registroval sa:
  1 Nov 2014
  Príspevkov:
  60
  Páči sa:
  35
  Dnes som hral a objavila sa mi tam misia s názvom "Zde přicházi nový vyzyvatel", značka bola klasický výkričnik ako pri misiách, ale bola taká hnedá. Po jej spustení mi ukázalo viacero nových misií hlavne v okolí Kyrény. Žeby to bola tá príprava na to DLC? Inak medzi trofejami už sú aj nové z DLCčka
   
 3. swaggy12348

  swaggy12348
  Expand Collapse
  Gamer

  Registroval sa:
  10 Okt 2015
  Príspevkov:
  137
  Páči sa:
  60
  Myslím že tím jen odemkneš další arénu
   

Zdielať túto stránku