Assassin’s Creed Odyssey

Diskusiu 'Trofeje' začal Lukáš Lehocký, 22 Sep 2018.

1. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    Všetko som prešiel,keďže mám celé územie odhalené hypokratovu líniu neviem nájsť nechápem kde môže byť ten výkričník podľa yt som tam bol ale nie je tam a malé ostrovčeky tiež mám všetky podľa videa

2. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    Nic absolútne podvodnu mam,ale ako je možné že všetky Q mam ale hypokratovu nemám rozmýšľam že spravím všetky otázniky ale nie je možné že som na niečo zabudol,podľa Yt som robil aj ostrovčeky objavil a stále nič...môžem dať screen všetkého že som preskúmal,alebo existuje nejaká štatisticka z hry že čo mi ešte chýba?alebo koľko percent z objavenia mapy?

3. Majto 2

Majto 2
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    2 Júl 2010
    Príspevkov:
    406
    Páči sa:
    228
    Co sa týka tých ostrovčekov musíš sa po nich aj poprechádzat nestačí íst len okolo ja som s tým mal tiež problém ohladom hippokrata neviem možno to bude aj nejaký bug.

4. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    viem,vravim a vdaka vam este raz za pomoc,ale bol som na nich aj som sa prechadzal aj som tam splnil nejaky quest aj odkryl ostrovcek plaval som okolo neho vsetko mozne nechapem to podla videa odkryl som vsetky synchronizovane miesta a nic a ten quest mal byt po misii 6 a nemam ho tam,presiel som uz celu hru,skusim dnes otazniky,ci nie je tam niekde skryte,ale nemam nervy na to :D

5. Majto 2

Majto 2
    Expand Collapse
    V.I.P. člen
    V.I.P. člen

Registroval sa:
    2 Júl 2010
    Príspevkov:
    406
    Páči sa:
    228
    Teraz som to pozeral na nete mal by si mat porobené všetky side questy v Boiotii a potom by sa mal objavit aj ten Hipokratov plus odporúčam pozriet stránku PowerPyx tá vie dost pomoct

6. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    ver ze mam,celu tu oblast mam prejdenu a odkrytu,nie je tam nic co by som mal spravit...mam len tie hlupe pecate spravit ale ten quest sa opakuje stale dookola..

7. Jakub188

Jakub188
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    4 Apr 2014
    Príspevkov:
    392
    Páči sa:
    250
    Podľa tohto videa si skontroluj Child of poseidon. Čas 1:12 máš ukázanú celú mapu s každou podvodnou lokalitou.

Hippokrates - Podľa tohto videa urob toho Hippokratesa. Najskôr treba urobiť všetky vedlajšie úlohy v Boeotia. Potom by sa ti mal zobraziť ten quest s hippokratesom.

Tieto dve trofeje som robil podľa týchto dvoch návodov a fungovalo to na 100%. Trofeje som dostal bez problémov.

A tá trofej pre odhalenie celej mapy. Určite ti niečo chýba. Tiež som si myslel že všetko mám a nakoniec som zistil že mi chýbalo odkryť 4 malé kúsky mapy. Fast travel som mal urobené všetky. uplne si priblíž mapu a hľadaj hnedé miesta. Napr. v Lakonii čo je uplne dole som mal neodkrytú mapu lebo som si myslel že to má byť hnede pre to lebo to je hora a tiež som sa na tom ojebal a myslel si že som tam bol. Tá hora tam síce je ale neodkryl som to.

8. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    Takto ďakujem vám veľmi pekne všetkým,podvodné aktivity mam body synchronizácie mam na 100% dejovú líniu na 100% čiže nechápem kde je Hypokrates musím to mať keď podľa toho videa ho tam nemám a územie beriem späť ukazuje mi 99,57% čiže niekde niečo dpc som prehľadol :-D ale kde sakra mam hypokratovu líniu,keď to mam na 100% a to územie mam prejdene,aj vedľajšie skúšal som všetko a nikde nie je maličký náznak výkričníka teda questu...

9. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    8 225
    Páči sa:
    11 404
    Platina ti nie je súdená, zmier sa s tým :D

10. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    :rofl::rofl::rofl: tak to vyzerá :rofl:

11. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    8 225
    Páči sa:
    11 404
    Tie dobývacie bitky medzi Spartou a Aténami majú nejaký hlbší význam? Lebo prechádzam hrou, neplním to a nič sa nedeje, tak ja že či náhodou o niečo neprichádzam.

12. Jakub188

Jakub188
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    4 Apr 2014
    Príspevkov:
    392
    Páči sa:
    250
    Sú úplne zbytočné. Ja som robil iba tie v rámci príbehu alebo kvôli tomu aby sa mi odhalil kultista. Ale inak absolútne o ničom. Na platinu to nemá vôbec vplyv a podľa mňa to ani neni dobre urobené.

13. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    8 225
    Páči sa:
    11 404
    Veď práve, aj ja som to hral len raz a mal som dosť, veľmi slabo zapracované a otravne dlhé. Inak teraz pozerám tých žoldnierov, oni sa zakaždým keď vypnem hru nejak resetujú? Lebo už som ich zabil hodne, som na nejakej 5. úrovni a tých, čo sú za mnou, mám stále zobrazených ako "neobjavení", aj keď som si istý, že nejakých som tam už zabil.

14. Jakub188

Jakub188
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    4 Apr 2014
    Príspevkov:
    392
    Páči sa:
    250
    Tiež som nad tým rozmýšľal či sa vôbec dá zabiť všetkých žoldnierov. Ja som ich zabil asi 50 (80% z toho bolo na mori) a keď som zapol znova hru tak akoby sa resetovali. S tými žoldniermi to bolo tiež dosť nevyvážené. Jak som sa v nejakom meste dostal do potýčky, hneď som mal 2-3 na krku + j.bnutý civilisti ktorý tiež po mne išli a k tomu začali aj zvieratá na mňa útočiť. Čistá retardácia.

15. Michalbasvk

Michalbasvk
    Expand Collapse
    Zelenáč

Registroval sa:
    11 Jan 2019
    Príspevkov:
    1
    Páči sa:
    0
    cau prosim ta pekne nevies mi poradit ohladom assasins odysey neviem najst clena kultu v zatoke mrchozrutov a toho v atike niekde v kamenolome nevies mi pls poradit prepac za otravovavie michalbucko1977@gmail.com

16. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    8 225
    Páči sa:
    11 404

v popise videa máš ich mená a čas vo videu.

Michalbasvk sa to páči.
  17. patolog7

patolog7
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    362
    Páči sa:
    70
    ja som to zacal hrat teraz ale ja mam mapu odkrytu. nemam tam ziadnu hmlu. tak akoto je vlastne s tym odhalovanim?

18. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    No ani nesranfuj,mne stále chyba trofej z odhalenia celej mapy,mám 99,54% odkryté a zvyšok ani zaboha neviem kde som vynechal

19. BlackHawk

BlackHawk
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    19 Feb 2015
    Príspevkov:
    314
    Páči sa:
    175
    No ani nesranduj,mne stále chyba trofej z odhalenia celej mapy,mám 99,54% odkryté a zvyšok ani zaboha neviem kde som vynechal

20. patolog7

patolog7
    Expand Collapse
    PlayStation Padawan

Registroval sa:
    14 Nov 2010
    Príspevkov:
    362
    Páči sa:
    70
    ja tam hmlu nemam a to mam iba spravenu prvu kapitolu. dam mapu a vidim vsetko.takze tomu nechapem. v origins som dal mapu a iba hmlu som mal vsade.tak ja nechapem ako to vlastne ma byt

Zdielať túto stránku