Pridané Assassin’s Creed Odyssey sa odohráva 400 rokov pred Origins

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 26 Júl 2018.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 399
  Páči sa:
  10 952
  odd (1).jpg
  V Assassin’s Creed Origins sa hráči stali svedkami zrodu bratstva asasínov, videli prvé Skoky viery a tiež zistili, ako sa do série dostali ikonické skryté čepele. Nové pokračovanie Assassin’s Creed Odyssey však ide ešte viac do minulosti, keďže sa odohráva približne 400 rokov pred Origins. Bratstvo ešte neexistuje a tradície asasínov nie sú k dispozícii.

  Štúdio Ubisoft Quebec vďaka tomuto faktu dostalo pri tvorbe hry viacej slobody. Tvorcovia zobrali jadro z Origins a značne ho vylepšili. Na ovládači pribudne okolo 30 nových špeciálnych schopností a každý hráč bude mať vlastný herný štýl, ktorý tieto schopnosti využije. Ďalej je tu viac rôznych kategórií zbraní a vybavenia. Boj na strane hráča je vylepšený, ale zmien sa dočkali aj NPC protivníci, ktorí sú zaujímavejší a rôznorodejší a musia hráčovi poskytnúť výzvu skrz 50. úrovní postupu.

  odd (7).jpg
  Najväčšou zmenou prešlo rozprávanie príbehu, ktoré je dynamickejšie a interaktívnejšie. Máte možnosti zvoliť si odpoveď v dialógoch a rozhodnúť sa, či budete hrať dobrého alebo zlého (alebo niečo medzi tým). Môžete klamať, podvádzať, kradnúť alebo zabíjať. Vaše voľby majú vplyv na svet, na postavu a aj na príbeh.

  Hráči nie sú viazaní krédom a tak nehrozí desynchronizácia za to, že zabíjate nevinných civilistov. Na takéto správanie reaguje herný svet a pošle na vás napríklad žoldnierov. Assassin’s Creed Odyssey ponúkne aj misie zo súčasnosti, kde sa stretneme s Laylou z Origins. Pre fanúšikov je tu údajne množstvo obsahu a ak milujete sériu Assassin’s Creed, Odyssey si zamilujete tiež.

  Na záver si pripomenie ešte všetky edície, v ktorých hra vychádza. Assassin’s Creed Odyssey sa dostane do predaja 5. októbra 2018.

  Ponuka jednotlivých edícií

  odd (3).jpg

  Deluxe Edition ($79.99)
  odd (4).jpg
  Gold Edition ($99.99)
  odd (5).jpg

  Gold Steelbook Edition ($109.99)
  odd (6).jpg

  Ultimate Edition ($119.99)
  odd (8).jpg
  Spartan Collector Edition ($159.99)
  odd (9).jpg
  Pantheon Collector Edition ($219.99)
  odd (10).jpg
  Alexios Legendary Figurine ($749.00)
  odd (11).jpg

   

Zdielať túto stránku