Pridané Anthem je na tom horšie ako Andromeda

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 6 Mar 2019.

Tagy:
 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 471
  Páči sa:
  11 023
  Ant.jpg
  Februárová novinka Anthem bude v najbližšom období v štúdiu BioWare držať jedno nie moc lichotivé prvenstvo. Je totiž ich najhoršie hodnotenou hrou.

  Drvivá väčšina recenzií je už vonku a ich priemer tvorcov moc nepoteší. Na Metacritic má PS4 verzia Anthem v priemere len 55 a na Opencritic až 61. Doteraz toto prvenstvo v štúdio držala hra Mass Effect: Andromeda.

  Tvorcovia navyše v posledných dňoch museli znášať sťažnosti hráčov, ktorým hra padala a následne vypínala konzolu. Postihnutí boli rovnako PS4 aj Xbox One hráči. Niektorí vlastníci digitálnych verzií požiadali Sony o vrátenie peňazí a niektorým sa to aj podarilo. Stal sa však aj prípad, keď podpora odmietla reklamáciu a odporúčala nezapínať hru, pokiaľ sa problém nevyrieši. EA situáciu rieši a žiada hráčov, aby problémy nahlasovali. Momentálne už majú cez 900 sťažností.

   
  X-men1995 a werticalx sa to páči.
 2. .xXJavisXx.

  .xXJavisXx.
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  30 Jan 2015
  Príspevkov:
  1 326
  Páči sa:
  948
  Cisty herny skandal toto :D Seraph necitaj
   
  Chris558, werticalx a Stoklet sa to páči.
 3. Stoklet

  Stoklet
  Expand Collapse
  Moderator
  Člen Vedenia Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  16 Jún 2013
  Príspevkov:
  1 279
  Páči sa:
  1 794
  Seci by mali požiadať o refund. Hra si nezaslúži ani cent. Nedokončena hra, zabugovana, žiadny end game obsah, silene coop misie, sileny grind na umelé naťahovanie herného času a ešte potenciál na bricknutie konzoly.... Toto všetko trvalo spraviť šesť rokov. ... RIP BIOWARE.
   
  Aankh, X-men1995, majkoveda a 2 ďalším sa to páči.
 4. werticalx

  werticalx
  Expand Collapse
  Redaktor
  Redaktor

  Registroval sa:
  18 Aug 2015
  Príspevkov:
  566
  Páči sa:
  336
  Lol :D nejde vám hra? tak ju nehrajte!!! :D
   
  X-men1995, loolko a Chris558 sa to páči.
 5. El_Scorpio

  El_Scorpio
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  6 Feb 2013
  Príspevkov:
  549
  Páči sa:
  987
  A bude horšie. Štúdio tvoria ľudia a tí ktorí tvorili Baldur's Gate, Dragon Age Origins či Mass Effect tam už dávno nie sú. Jediný o kom viem, že tam "ostal" je Casey Hudson (KOTOR, Mass Effect), ktorý odtiaľ odišiel a po rokoch sa opäť vrátil ako generálny manažér. A ten sám to s nenažranými EA mocipánmi za chrbtom už nezachráni. Tipujem, že dostanú šancu, ešte na jeden projekt a potom to štúdio zatvoria.
   
  X-men1995 sa to páči.
 6. Seraph

  Seraph
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  24 Feb 2011
  Príspevkov:
  432
  Páči sa:
  386
  Zatiaľ som narazil na jeden mini bug a aj ten sa mi stal len 2x, po zapnutí misie moja postava nemala hlavu ale vrátil som sa naspäť a jeden loading to vyriešil,
  Kúpili si to milióny hráčov a máme 900 sťažnosti - ja viem, keby sa to stane mne tak naserie, ale musím poklooat zatiaľ v poriadku, rôznorodosť misii je dobrá, freeplay tiež super, rôzne hrobky, tajné chodby pod vodou, no a keďže mám menej času ako ľudia čo to hrajú nonstop som lvl 21 a ešte toho mám dosť pred sebou,
  Minimálne to čo som zatiaľ hral si odo mňa zaslúžilo aspoň 40€, a keďže má toho ešte veľa čaká, tých zvyšných 20€ mi tá hra ešte poskytne a dokonca i viac
   
  DavidZazu sa to páči.
 7. DavidZazu

  DavidZazu
  Expand Collapse
  PlayStation Padawan

  Registroval sa:
  10 Jan 2011
  Príspevkov:
  332
  Páči sa:
  148
  Ja som tiez lvl 21. U mna je pravda ze ma to cca 3x disconnectlo, ale to neznamena ze je ta hra je zla, pre mna zatial pecka. Storm javelin je uplne mega, ja tiez nelutujem kupu. Tak zbytocny hate, trapne to je a nudne.
   
 8. X-men1995

  X-men1995
  Expand Collapse
  Miestny fanboy

  Registroval sa:
  14 Nov 2010
  Príspevkov:
  648
  Páči sa:
  602
  Inak či viete... ale Anthem mala byť pôvodne F2P hra :p a aj to na nej vidno... I keď taký Warframe je tiež F2P a ponúka toho oveľa viac (y) To čo sa mi na Anthem páči je to prostredie, ale prijal by som to radšej ako Single player/Co-op offline hru na štýl Just Cause 2/3 (y)
   
  Stoklet sa to páči.

Zdielať túto stránku