Pridané Anthem dostane brnenie z hry Mass Effect

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 8 Nov 2018.

Tagy:
  1. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 084
    Páči sa:
    10 699
    anth.jpg
    Fanúšikovia série Mass Effect so štúdiom BioWare včera oslavovali N7 Day a pri tejto príležitosti nám bol predstavený nový skin na brnenie, ktorý bude možné použiť v ich pripravovanej hre Anthem. Ako už iste tušíte, bude mať spojitosť so sériou Mass Effect.

Michael Gamble na Twitteri odhalil skin N7 brnenia veliteľa Sheparda, ktorý budú môcť hráči aplikovať na svojho Javelina. Samozrejme podobne ako ostatné skiny, aj tento bude zadarmo.

Anthem vyjde 22. februára 2019.

2. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 246
    Páči sa:
    906
    A sme doma :) nielenze sa to podoba na mass effect. Este tam davaju brnenie. Potom bude nasledovat z Dragon Age. Dobry pokus Bioware.
    Ajtak Vam svet neodpusti ze ste sa vykaslali na Mass Effect!!!!!!!!

SlovakianEAGLE sa to páči.
  3. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    991
    Páči sa:
    1 464
    N7 Day? Co z toho ked pri spomienke na Mass Effect seriu mam skor slzu na krajicku, ako ju Andromedou pokazili :cry:

4. Lukáš Lehocký

Lukáš Lehocký
    Expand Collapse
    Administrator
    Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

Registroval sa:
    2 Máj 2010
    Príspevkov:
    7 084
    Páči sa:
    10 699
    Si jej mohol aspoň zapáliť sviečku včera. ;)

5. .xXJavisXx.

.xXJavisXx.
    Expand Collapse
    PlayStation Expert

Registroval sa:
    30 Jan 2015
    Príspevkov:
    1 246
    Páči sa:
    906
    Mi naozaj chces povedat ze bola az tak zla? Neviem ktoru verziu si hral ci po patchi ci origos ale vobec to nebolo tak tragicke. Znicili to ludia v prve dva tyzdne. Ako prvy diel novej trilogie kt. by sa zacinala by to bol v pohode start. Ani prvy ME nebol ziadna slava(oproti 2ke)

6. Aankh

Aankh
    Expand Collapse
    Herný guru

Registroval sa:
    11 Dec 2012
    Príspevkov:
    991
    Páči sa:
    1 464
    :rolleyes::) osobne vobec neriešim technickú stránku...to bola, pre mnohých, len taká malá tragická čerešnička na torte...v predošlych hrach som strávil 100ky hodín aj uz pri "launchi" na X360 a kludne by som uprednostnil remaster celej trilogie pred cimkolvek co ma v dohladnej dobe uzriet svetlo sveta. Proste je to klenot v mojej pomyslnej truhlici top hier. Konstatujem to vzdy velmi nerad no Andromeda je bohuzial v kazdom ohľade veľke sklamanie...pre mna proste taka kopa :crap: ktora sa zväčšovala čim viac som sa do nej zahrabával a ak si dobre pamatam bolo to okolo 160 hodin takže pekne veľka kopa :crap:(n)

Zdielať túto stránku