Pridané Aj v Dying Light 2 môžeme očakávať niekoľko verzií zombies

Diskusiu 'Novinky' začal Lukáš Lehocký, 11 Mar 2019.

 1. Lukáš Lehocký

  Lukáš Lehocký
  Expand Collapse
  Administrator
  Člen Vedenia Administrator Moderator Redaktor

  Registroval sa:
  2 Máj 2010
  Príspevkov:
  7 471
  Páči sa:
  11 023
  dl2.jpg
  Dying Light 2 na prvý pohľad nemusí pôsobiť ako zombie hra, keďže na takmer všetkých dostupných materiáloch sú zobrazované len súboje s ľudskými nepriateľmi. Opak je však pravdou a v hre nájdeme aj zástupy nemŕtvych, na ktorých vývoji si dali tvorcovia poriadne záležať.


  Aj zombie nepriatelia v pokračovaní Dying Light 2 majú svoje evolučné štádia, o ktorých viac povedal hlavný dizajnér Tymon Smektała v rozhovore pre GamesRadar. Cyklus života infikovaných začína fázou Viral, čo je vlastne čerstvo nakazený objekt, ktorý ešte vykazuje známky ľudskosti. V tejto fáze sa infikovaní vyhýbajú slnku a sú veľmi rýchly. Po dlhšom čase sa zmenia na tzv. Biters, čo sú klasické, pomaly sa pohybujúce mŕtvoly, ktoré vás chcú len zožrať. Taktiež nemajú rady slnečné svetlo. Ak sú ale UV žiareniu vystavené dlho, zmenia sa na Degenerates, čo je najslabšia verzia zombies, ktorej pomaly z tela odpadáva odumreté mäso. Je tu samozrejme aj druhá evolučná cesta, v ktorej sa infikovaní zmenia na Volatiles - nebezpečných nočných predátorov, pred ktorými je lepšie vziať nohy na plecia.

  Zombies nebudú robiť problémy len hráčovi ale aj rôznym frakciám, ktoré herný svet obývajú. Štúdio Techland zverejnilo jeden concept art, na ktorom môžeme vidieť infikovaného člena frakcie Peacekeeper. Mierotvorcovia sú polovojenská skupina, ktorá sa snaží dosiahnuť nejaké zdanie poriadku a vládne železnou päsťou.

  DL.jpg

  Dying Light 2 zatiaľ dátum vydania nemá ale pravdepodobne to stihne ešte tento rok.
   
  X-men1995, Chris558 a stanleysvk sa to páči.
 2. .xXJavisXx.

  .xXJavisXx.
  Expand Collapse
  PlayStation Expert

  Registroval sa:
  30 Jan 2015
  Príspevkov:
  1 326
  Páči sa:
  948
  Yeah :) Im ready
   
 3. Chris558

  Chris558
  Expand Collapse
  PSmania Big Boss

  Registroval sa:
  6 Aug 2011
  Príspevkov:
  2 792
  Páči sa:
  4 226
  jednotka bola pecka
   
  X-men1995, Rudes007Jr a Bino17007 sa to páči.

Zdielať túto stránku