Redakcia

Zoznam ľudí, ktorí sa podieľajú na tvorbe herného portálu PSmania.sk

Spoznajte trošku lepšie tých členov, ktorí sa podieľajú na tvorbe obsahu herného portálu PSmania.sk.

Zakladateľ

Hrdý majiteľ PS3 a PS4 konzoly, ktorého nielen na PSN môžete stretnúť pod prezývkou QenTox. Konzolistom sa stal nie až tak dávno. Bolo to 31. decembra 2008, keď si zakúpil 80GB model PS3. Tento moment predchádzal založeniu PS3mania.sk 2. mája 2010. Koncom rovnakého roka založil aj obchod EsteLacnejsie.sk. Aj keď EsteLacnejsie.sk už od apríla 2014 nepatrí jemu, stále ho berie ako svoje dieťa. Považuje sa skôr za multiplayerového hráča. Ak ho hra zaujme, dokáže ju hrať naozaj veľmi dlho. Dôkazom toho sú hodiny a hodiny strávené pri hrách ako CoD 4: MW, CoD: MW 2, Uncharted 2 a Uncharted 3. Bohužiaľ 31. mája 2014 vypli online podporu jeho obľúbenej multiplayerovej hry Age of Booty.

Kontakt: psmaniaofficial@gmail.com

Majiteľ PS2, PS3, PS4 a PS Vita a relatívne slušného herného PéCečka. Sám sa za Sony fanboya nepovažuje, no PlayStation platforma má k jeho srdcu najbližšie. Čo sa týka herných žánrov, nepohrdne skoro ničím, no najradšej má stratégie v reálnom čase (to preto ten osobný počítač), akčné strieľačky z pohľadu prvej, ale aj tretej osoby a samozrejme RPG. Naopak, ako nešportovec by do mechaniky nikdy nevložil disk so športovou hrou a ani simulácie mu príliš nevoňajú. Ak momentálne nič nehrá (čo je málokedy), pravdepodobne pozerá film, počúva hudbu, alebo spí.

Kontakt: psmaniaofficial@gmail.com


Vášnivý hráč, ktorý začínal s hraním už v plienkach s objavením prvého PlayStation pod vianočným stromčekom. Po tejto udalosti vymenil Lego za videohry a pri tých sa drží až do teraz. V puberte bola pre neho dominantnou platformou prenosná konzola PSP, pri ktorej strávil stovky, až tisícky hodín. V posledných piatich rokoch si našiel cestu ku platformám Sony späť a nechýbal pri zahájení predaja PlayStation 4, s ktorou plánuje čo-to preskákať. Obľubuje ako Singleplayerové, tak aj Multiplayerové (Matush_SVK) hry a hranie si skutočne vychutnáva do maxima. Medzi jeho najobľúbenejšie žánre patria FPS, akčné adventúry a akčné RPG. A medzi najobľúbenejšie hry radí Journey, The Last of Us, Mafia, Fallout 3, Grand Theft Auto a Uncharted série.

Kontakt: matusmuchapsmania@gmail.com


Vlastník každej väčšej, či menšej konzoly od značky PlayStation. Hrať však začal ešte pred vznikom hracej stanice od Sony a to na zariadení od Nintenda. Po nástupe PlayStationu sa mu pred televízorom vystriedalo množstvo konzol, od staručkej PSX, cez PlayStation 2, PlayStation Two, PlayStation 3 FAT a neskôr aj Slim a samozrejme obe prenosné handheldy PSP a PS Vita. V súčasnosti hráva hlavne na PlayStation 4, ktorú má odo dňa vydania. Ako každý oldschool hráč obľubuje hlavne série, ktoré majú korene ešte v časoch prvej konzoly a teda Resident Evil, Metal Gear Solid, Gran Turismo, Silent Hill alebo Tomb Raider. Z novších značiek ho oslovili tituly ako Grand Theft Auto, Killzone, Uncharted, Mass Effect a The Last of Us.

Kontakt: psmaniaofficial@gmail.com


Veľký fanúšik herného priemyslu. Najradšej by vlastnil každú platformu a titul, ktorý uzrie svetlo sveta. Pravidelný čitateľ komiksov a mangy. Veľký konzument filmov, seriálov a anime. Po objavení PSP sa z neho stal konzolový hráč a fanúšik handheldov. Multiplayerovým hrám sa nevyhýba (HulkMZF), ale radšej sa ponorí do strhujúceho príbehu v hre pre jedného hráča. V poslednej dobe preferuje Vitu ako hlavnú platformu. Podporuje zaujímavé indie tituly a pixel art považuje za zaujímavý. Vlastní a pravidelne hráva na PS4, PS Vita a 3DS. Už o niečo menej často na PS3, Xbox360 alebo PC. Jeho večný sen je inFamous na Vite. Obľúbené tituly/série: Crisis Core FF VII, inFamous, Uncharted, Devil May Cry, Gravity Rush, Journey, Teraway, Back to the Future(film), Doctor Who(seriál), Naruto(anime).

Kontakt:hladky.psmania.sk@gmail.com

Published:
11 Jún 2014
Page views:
9 551

Zdielať túto stránku